firany do baldachimu

Kasia Żechowicz

Jak stworzyć romantyczne wnętrze? Nie chodzi o świece i serca

Jak stworzyć romantyczne wnętrze? Nie chodzi o świece i serca

Romantyczne wnętrze niekoniecznie musi opierać się na ozdobach w kształcie serc czy świecach porozstawianych w każdym kącie. Zobacz, jak urządzić salon i sypialnię w dobrym guście i z nastrojową atmosferą. Może przydać się na walentynki!

Jak dobrać meble do przestrzeni ogrodowej?

Każdy ogród jest inny, każdy wymaga indywidualnego spojrzenia na jego aranżację. Odpowiedniego wybrania i rozplanowania mebli, akcesoriów i dodatków. By ogród stał się naprawdę przytulny i wygodny warto zorganizować jego przestrzeń wykrzykując kilka dobrych praktyk. Jakich? O tym w dzisiejszym artykule.

Sypialnie - aranżacje w różnych stylach

Sypialnie - aranżacje tych wnętrz dają duże pole do popisu. Urządzamy je, by wypocząć, porządnie się wyspać, ale również wykorzystać miejsce, które zostanie po ustawieniu łóżka, na przechowywanie ubrań. Wybraliśmy sypialnie, których aranżacje zwróciły naszą uwagę.

Kolorowe tekstylia - szybki i prosty sposób na metamorfozę wnętrza

Kolorowe tekstylia - szybki i prosty sposób na metamorfozę wnętrza

Prezentujemy 21 pomysłów na aranżację wnętrz z tkaniną w roli głównej. 1. Miks wzorów. Trwa moda na lata 60. i 70., a to oznacza, że w cenie są duże wyraziste wzory w odważnych, soczystych kolorach. Spróbuj się nimi pobawić, nawet jeśli z pozoru wydają się do siebie nie pasować

Najnowsze