firanki brzeg

Aleksandra Biszczad

Ma piękny kolor i nietuzinkowy kształt. To prawdziwy oryginał wśród roślin doniczkowych

Ma piękny kolor i nietuzinkowy kształt. To prawdziwy oryginał wśród roślin doniczkowych

Choć wygląda na prawdziwego cudaka, to wymagania ma całkiem niskie. Caladium ma wyjątkowo dekoracyjne liście, które wyróżniają się na tle innych. Wystarczy zastosować się do tych wskazówek, a będzie rósł w oczach.

Anturium jako piękna ozdoba salonu

Anturium to roślina egzotyczna, którą uprawia się na całym świecie. Doceniana jest przede wszystkim za bardzo efektowne kwiatostany i ciemnozielone, błyszczące liście. Anturium w doniczce może być piękna dekoracją salonu, jednak warto na nią uważać, ponieważ może nam bardzo zaszkodzić. Oto, co powinniście wiedzieć o anturium.

DIY z panelami PURE

Kiedyś ręczne wykonywanie przedmiotów codziennego użytku było koniecznością. Dzisiaj to wdzięczne hobby, pozwalające wykazać się kreatywnością, perfekcją wykonania i artyzmem. Rodzi też poczucie dumy, że umiemy zrobić coś własnymi rękami. Co można wyczarować z drewnianych paneli Pure firmy Stegu?

Grzejniki: zasłaniać czy nie?

Grzejniki: zasłaniać czy nie?

wymiarem do grzejnika pomaluj na odpowiedni kolor, koronkę (lub inny materiał - najlepiej ażurowy) naciągnij na ramę i od spodu, po podwinięciu brzegu, przymocuj za pomocą zszywacza do tapicerowania. Ramę mocuj do półki lub parapetu np. kątownikami. Gdy chcesz, by ramę można było podnosić np. podczas

Znudziła ci się sypialnia? Podpowiadamy, jak ją odświeżyć tanim kosztem

Znudziła ci się sypialnia? Podpowiadamy, jak ją odświeżyć tanim kosztem

Pomysłowy zagłówek, który bardzo łatwo wykonać samodzielnie. Wystarczy do ściany przymocować dopasowany długością do szerokości łóżka reling (lub karnisz na firanki), uszyć poduszki i zawiesić je na żabkach, których używa się do wieszania zasłon. To rozwiązanie ma jeszcze tę zaletę, że łatwo je

Najnowsze