firana okno dachowe

Materiał promocyjny

Cechy nowoczesnych okien dachowych. Dlaczego warto stare modele wymienić na nowe?

Cechy nowoczesnych okien dachowych. Dlaczego warto stare modele wymienić na nowe?

Okna dachowe zawitały do Polski w latach 90-tych, wiele z nich wymaga już wymiany. Często stare okna dachowe nie wyglądają, tak jak chcielibyśmy. Zimą wieje od nich chłodem, a uszczelki nie mają już dawnej szczelności. Również szyby zespolone z czasem tracą swoje właściwości izolacyjne. Oczywiście, drewniane okna można poddać renowacji, ale może warto pomyśleć o ich wymianie. Odremontowane poddasze z nowymi oknami dachowymi zachwyci domowników. W ciągu 30 lat na rynku, okna przeszły diametralną zmianę. Jakie były kiedyś, a jakie są teraz cechy nowoczesnych okien dachowych?

Urządzenia do mycia okien - mamy niezawodnych pomocników

Nienawidzisz mycia okien? To zajęcie doprowadza Cię do szewskiej pasji, zacieki i smugi to Twoja zmora, a marzeniem są idealnie czyste i lśniące okna w całym domu? Teraz to możliwe! Wystarczy zaoptrzeć się w porządzne urządzenia do mycia szyb. Z pomocą przychodzą roboty do mycia okien, myjki oraz czyściki parowe. Zobaczcie sami, to nieocenieni pomocnicy w zbliżających się wiosennych porządkach.

Rolety i markizy na okna dachowe

Przez większość roku nie możemy doczekać się lata, ale kiedy już nadejdzie, warto poszukać sposobów na ochronę przed nadmiarem słońca. W domu powinniśmy zadbać o odpowiednie przesłony na okna, które nie pozwolą, by wnętrza zbyt mocno się nagrzewały. A jak poradzić sobie z oknami na poddaszu?

Co zamiast firan i zasłon? Pomysły na nowoczesną aranżację okna

Co zamiast firan i zasłon? Pomysły na nowoczesną aranżację okna

To prawda, że firany i zasłony znakomicie chronią wnętrze przed ciekawskimi sąsiadami i ocieplały pomieszczenia. Ale jednocześnie zmniejszają pokoje, co przy niewielkich metrażach nie jest korzystne. Czym je zastąpić? Żaluzje w oknach Jeszcze kilka lat temu były symbolem nowoczesności, dziś

Dekoracje okien - co jest teraz modne?

Dekoracje okien - co jest teraz modne?

okien, ale być także nowoczesną dekoracją pomieszczeń. Najmodniejsze plisy Harmonijkowy układ materiału wkomponowanego w okienną wpasuje się do każdego salonu, kuchni, sypialni czy łazienki. Plisy mogą być montowane na wszystkich rodzajach okien, także dachowych. W kolekcji plis Evie firmy Anwis jest aż

Najnowsze