filozofia feng shui

Redakcja

Dobra energia w sypialni - porady dekoratora wnętrz

Dobra energia w sypialni - porady dekoratora wnętrz

Czym są zasady feng shui i dlaczego mogą nam pomóc przy aranżacji sypialni? Warto zwrócić na nie uwagę, by właściwie zagospodarować tę ważną przestrzeń w naszym domu. Powinniśmy w niej szczególnie cenić sobie dobrą energię - od snu i wypoczynku zależy to, jak będziemy funkcjonować przez cały dzień.

Jak urządzić mieszkanie zgodnie ze sztuką feng shui?

Nie będziemy wchodzić w szczegóły sztuki feng shui - nie wszystkich interesuje teoria przepływu energii, dynamika sił wszechświata lub filozofia I Ching. Ale wiedza, co zrobić, by w swoim domu czuć się jak najlepiej i odnosić życiowe sukcesy, przyda się każdemu!

Zegar ścienny - modele w stylu retro, które stylowo udekorują dom

Zegar ścienny retro to doskonała dekoracja nie tylko w ponadczasowych aranżacjach. Pięknie ozdobi każde wnętrze. Jest też niezwykle praktyczny i pomaga w codziennym funkcjonowaniu. Przedstawiamy ciekawe propozycje.

Triki z lustrem: 5 najciekawszych rozwiązań dla każdego wnętrza

Triki z lustrem: 5 najciekawszych rozwiązań dla każdego wnętrza

okna lub położonej naprzeciwko zapewni natomiast rozświetlający efekt. Ponieważ padające promienie światła odbijać się będą od tafli, dając efekt świetlnej iluzji optycznej. Choć według chińskiej sztuki aranżacji przestrzeni – Feng Shui – umieszczenie lustra naprzeciwko okna zakłóca

Najnowsze