filiżanki praktyczne ikea

Zofia Littwin

Te zestawy kochały nasze babcie, teraz znów są na topie. W Zara Home w świetnych cenach

Te zestawy kochały nasze babcie, teraz znów są na topie. W Zara Home w świetnych cenach

Zastawa kuchennna, która przenosi nas w czasy młodości naszych babć. W ofercie znajdziesz nawet malowany dzbanek do mleka. To prawdziwa vitage'owa perełka. Zobacz, jak się prezentuje!

Nowości w IKEA - powrót do tradycyjnego stylu [CENY]

W lutym IKEA wprowadza szeroką gamę nowych produktów, w tym wiele zaprojektowanych w klasycznym, tradycyjnym stylu. Wśród nowości znalazły się różne rodzaje tekstyliów, meble kuchenne oraz akcesoria do gotowania i jedzenia.

Balkon - kawałek ogrodu w każdym domu

Poranna kawa, śniadanie, romantyczna kolacja - w ciepłe wiosenne dni każdą chwilę warto wykorzystać na delektowanie się piękną pogodą. Idealnym miejscem, gdzie możemy spożywać posiłki na świeżym powietrzu bez wychodzenia z domu, jest balkon. Przestrzeń tę można zaaranżować również do własnej uprawy ziół czy małych warzyw.

Przechowywanie w kuchni. Jak dobrze zorganizować przestrzeń?

). Bibeloty (np. kolekcja filiżanek) stojące na blacie, niepotrzebnie zagracą twoją kuchnię. fot. mat. prasowe IKEA W kuchni warto mieć zwykłe nożyczki. Najlepiej trzymać je w widocznym miejscu (np. zawieszone na relingu). Przydadzą się, gdy trzeba będzie otworzyć torebkę z mrożonką, rozciąć karton mleka

Najnowsze