filiżanki ceny ikea

babeczkaa

Święta - kuchenne gadżety na Boże Narodzenie.

Święta - kuchenne gadżety na Boże Narodzenie.

Okres świąt to czas, kiedy w domu pachnie świerkiem, cytrusami, korzennymi przyprawami i ciastem. W kuchni powstają makowce, serniki oraz piękne, bajecznie kolorowe pierniczki i babeczki. Przedstawiamy akcesoria, które mogą ułatwić pracę w kuchni oraz uczynić wypieki niepowtarzalnymi.

Te zestawy kochały nasze babcie, teraz znów są na topie. W Zara Home w świetnych cenach

Zastawa kuchennna, która przenosi nas w czasy młodości naszych babć. W ofercie znajdziesz nawet malowany dzbanek do mleka. To prawdziwa vitage'owa perełka. Zobacz, jak się prezentuje!

Karciane akcenty

Motyw kart do gry zagościł w pracach projektantów, karty pojawiają się też jako elementy dekoracji wnętrz. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z karcianymi akcentami, może zainteresują nie tylko pokerzystów.

Nowości w IKEA - powrót do tradycyjnego stylu [CENY]

Nowe produkty, które na stałe zagościły w asortymencie IKEA, odwołują się do ponadczasowego tradycyjnego stylu. VARDAGEN -seria naczyń kuchennych oraz zastawy stołowej to produkty przeznaczone do przygotowywania oraz serwowania posiłków. Wykonane są ze szlachetnych materiałów

W dwóch cenach

W dwóch cenach

: Kattrup, bawełna i wełna, 140 x 200 cm, IKEA, 399,99 zł Po prawej: Naidu, wełna, 150 x 200 cm, esencjadesign.pl, 1690 zł LAMPKI. Po lewej: Forsa, lakierowana stal, wys. 50 cm, IKEA, 59,99 zł Po prawej: 210003, żelazo, wys. 54 cm, agamartin.com, 849 zł STOŁY. Wyżej: 295041, drewno jodłowe, 180 x 90 cm

Najnowsze