filiżanka kwiatki

Karolina Kielak

Prezent na Dzień Kobiet - praktyczne i niedrogie upominki

Prezent na Dzień Kobiet - praktyczne i niedrogie upominki

Przed nami wyjątkowe święto - Dzień Kobiet. Wybór odpowiedniego prezentu, który trafi gusta kobiet to nie lada wyzwanie. 8 marca panowie z dumą paradują po mieście z bukietem kwiatów lub drobnym upominkiem dla swoich żon, mam i koleżanek. Jaki prezent sprawdzi się najlepiej? Przedstawiamy pomysły, które nigdy nie zawodzą.

Wielkanoc 2020: Jak przygotować naturalne barwniki do jajek?

Farbowanie jaj to świetny pomysł na przedświąteczną aktywność z dzieckiem. Zobacz, których naturalnych barwników do jajek warto użyć, by wyczarować piękne kolory pisanek.

Co postawić na komodę w salonie lub sypialni?

Dekoracja komody w salonie lub naszej sypialni może nie raz stać się kłopotliwa. Źle dobrane dekoracje mogą okazać się stylistyczna pułapką lub ogromnym błędem aranżacyjnym, a salon to pomieszczenie, gdzie takie mankamenty będą dobrze widoczne. Diabeł przecież tkwi w szczegółach. Co postawić zatem na komodę w salonie lub sypialni, aby stworzyć doskonałe połączenie i w umiejętny sposób podkreślić styl wnętrz oraz najważniejsze założenia aranżacji? Poniżej kilka rad, dzięki którym komoda stanie się artystycznie piękna.

Najnowsze