falcon

Aleksandra Biszczad

Królowały w latach 60., potem zniknęły na długo. Takie sprzęty dodadzą kuchni wyrazistości

Królowały w latach 60., potem zniknęły na długo. Takie sprzęty dodadzą kuchni wyrazistości

Kolorowe AGD zniknęło nam z oczu na długo. Ten jakże popularny w latach 60. w USA trend teraz powraca z pełną mocą. Wygląda zjawiskowo i ożywi każdą kuchnię. Wystarczy spojrzeć na te aranżacje.

Ochrona róż

Róże uprawiane są dla celów dekoracyjnych i kosmetycznych już od wczesnej starożytności. Począwszy od XVIII w. stały się atrakcyjnym obiektem hodowlanym i dlatego dotychczas powstało wiele bardzo urodziwych a czasami i niezwykle oryginalnych krzyżówek. Niestety uzyskanie odpowiedniego wyglądu często pociąga za sobą spadek odporności na choroby i szkodniki. Obecnie róża jest rośliną szczególnie chętnie atakowaną przez różne organizmy, które skutecznie ograniczają jej atrakcyjność. Warto, więc bliżej przyjrzeć się tym najistotniejszym.

Dodatki tworzą styl

Moda na konkretny styl we wnętrzach lubi się zmieniać, podobnie nasze upodobania. Jak więc urządzić kuchnię, by cieszyła nas przez lata? Najlepiej w miarę neutralnie, a jej charakter zbudować raczej za pomocą dodatków, które łatwiej wymieniać niż meble. Przedmioty, które wybraliśmy, pomogą nadać zwykłej kuchni jeden z popularnych ostatnio stylów: prowansalski, nowoczesny i vintage.

Wnętrza z amerykańskich seriali. Dlaczego tak je lubimy? [PRZEGLĄD]

Wnętrza z amerykańskich seriali. Dlaczego tak je lubimy? [PRZEGLĄD]

KitcheAid Artisan, cena: 2799 zł; 4. Kuchenka Falcon Classic 110, cena: 15000 zł. To wokół niego się gromadzimy, przy nim rozmawiamy i pogłębiamy relacje z bliskimi. W każdym telewizyjnym wnętrzu jest stół, i co ciekawe zazwyczaj okrągły, jak w serialach "Gotowe na wszystko", "Miasto kocic

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Falcon Krzysztof Abramczuk

Restauracje mazowieckie Wołomin Mickiewicza 8 05-200

Najnowsze