etykiety na przetwory

Martyna Trębacz

Etykiety na przetwory

Etykiety na przetwory

Etykiety na przetwory są niezwykle pomocne przy tworzeniu własnych dżemów i konfitur. Dzięki temu pieczone buraki czy grzyby marynowane z naszej przydomowej spiżarki będą świetnie oznakowane. Dużą popularnością cieszą się także etykiety na wino. Dzięki etykietom nasza spiżarka będzie świetnie oznaczona, a co za tym idzie każdy bez problemu znajdzie upragnione konfitury czy nalewki!

To najlepszy sposób na organizację kuchni i spiżarni. Trzeba je mieć! W Biedronce 80 sztuk za 9,99 zł

Niektóre gadżety bardzo ułatwiają życie. Szczególnie jeśli kochamy porządek i proste rozwiązania. Najnowsza oferta Biedronki powinna zainteresować fanów dobrej organizacji w kuchni.

Lampiony na taras - jak stworzyć strefę relaksu za pomocą odpowiedniego oświetlenia

Oświetlenie ogrodu i tarasu odgrywa dużą rolę w kształtowaniu odpowiedniego nastroju. Lampiony na taras świetnie się sprawdzą, stworzą wspaniały nastrój i będą niesamowitą ozdobą ogrodu.

Przetwory na zimę. Niezbędne akcesoria kuchenne do przetworów

Przetwory na zimę. Niezbędne akcesoria kuchenne do przetworów

, www.makutra.com Zestaw do przetworów z linii Home Made angielskiej firmy Kitchen Craft składa się z płóciennego woreczka do odsączania soków, dżemów i galaretek oraz konstrukcji (obręcz i nóżki), wykonanej ze stali nierdzewnej. Stelaż ten umożliwia umieszczenie woreczka na naczyniach o różnych średnicach i

Farby tablicowe w różnych kolorach

można również pomalować doniczki, w których hodujemy świeże zioła, a następnie odpowiednio podpisać je kredą. Znakomitym pomysłem jest też namalowanie etykiet na słoikach i wekach z przetworami - na takich etykietach napiszemy, co znajduje się w środku i z którego roku pochodzi. A kiedy zmieni się

Najnowsze