elektroniczny bidet

Tekst Alfred Adamczewski; rysunki Krzysztof Rodak

Bidet to fajna rzecz

Bidet to fajna rzecz

To nienowe urządzenie wraca do łask, ale nie jest tak popularne jak kabina prysznicowa. Szkoda, bo to sprzęt wielce pożyteczny.

Jak dobrać baterię do umywalki w łazience?

Umywalka jest kluczowym elementem wyposażenia każdej łazienki. Dlatego potrzebuje odpowiedniej oprawy w postaci funkcjonalnej i przykuwającej uwagę baterii umywalkowej. Jaki model baterii wybrać, by wspólnie z umywalką stworzyły duet idealny? I którym elementom przyjrzeć się uważniej, aby ocenić solidność i trwałość armatury? Podpowiadamy.

Mała ale funkcjonalna - kompaktowe rozwiązania w łazience

Wiele osób boryka się z problemami przy aranżacji łazienki. Mała przestrzeń często powoduje, że rezygnujemy z jednych urządzeń na rzecz drugich. Istnieją jednak rozwiązania, które pozwolą znaleźć kompromis między ograniczoną powierzchnią, a funkcjonalnym i komfortowym wyposażeniem łazienki.

Toaleta, która myje suszy i masuje

Deski sedesowe z funkcją bidetu, to jeszcze mało popularne u nas rozwiązanie, ale cenne - zwłaszcza, jeśli w naszej łazience brakuje miejsca na bidet, a nie chcemy z niego rezygnować. Co więcej, można je zamontować nawet w małej łazience - choćby w wynajmowanym mieszkaniu, a

Łazienka mężczyzny: dla miłośnika gadżetów

kąpielowego. Panom, którzy nie dysponują dużą przestrzenią może spodobać się rączka natryskowa Bidetta dostępna w większości linii Oras. To praktyczne rozwiązanie tam, gdzie nie ma miejsca na bidet. Do baterii umywalkowej podłączony jest prysznic o małej rączce. Wąż prysznicowy ma ponad metr długości, co daje

Najnowsze