dywan z filcu cena

BG

Dywany: w nietypowym kształcie

Dywany: w nietypowym kształcie

Tradycyjne prostokątne wciąż cieszą się dużą popularnością, ale dziś w sklepach znajdziemy dużo dywanów i w kształcie koła czy owalu, i w formie kwiatka, serca, motyla. Nie tylko do pokoi dziecięcych.

Biedronka - wakacyjna oferta do Twojego mieszkania

Wakacje to czas wyjazdów ale także zmian. Może warto zatem odmienić aranżację mieszkania? Biedronka przygotowała ofertę, która z pewnością przypadnie wam do gustu. W sklepach znajdziecie piękne meble, pościel w morskim klimacie, która zagwarantuje wspaniałe sny, kolorowe poduszki, klimatyczne oświetlenie oraz dywany!

Pokój dziecięcy w duchu eko: naturalnie, bez nudy i w stylu Montessori

Pokój dziecięcy w stonowanych kolorach ziemi, z dekoracjami i meblami w duchu eko może być niebanalny, pobudza też rozwój i wyobraźnię. Maria Montessori, włoska lekarka i wizjonerka systemu kształcenia dzieci udowodniła to już dawno. Przed wami kreatywne i sprawdzone pomysły aranżacyjne na pokój malucha.

Eko design od polskich projektantów

wykorzystać plastikowe butelki PET, których statystyczny Polak używa ok. 2,5 kg rocznie? Dywan Bubbles recykled projektu Martyny Koperkiewicz, został stworzony z recyklingowego filcu pochodzącego z... ponownego przetworzenia butelek PET. Dwustronny dywan Bubbles od LUMIO kupisz na MyBaze.com. Cena: 590 zł

Najnowsze