dynie na halloween straszne

red.

Jak zrobić lampion z dyni na Halloween?

Jak zrobić lampion z dyni na Halloween?

Lampion z dyni to popularna i efektowna dekoracja na Halloween i nie tylko. Dynia to w końcu symbol jesieni, a lampion z niej wykonany skutecznie ociepli atmosferę w domu.

Jesienne ozdoby przed dom - zachwyć sąsiadów niezwykłą aranżacją

Jesienne dekoracje mogą nam skutecznie pomóc w tym, żeby obecna pora roku była raczej czasem kolorów i piękna, niż deszczu i szarości. Możemy wykorzystać kolorowe liście, warzywa, suszone kwiaty, ale przede wszystkim własną kreatywność. Niektóre z nich można zrobić razem z dziećmi. Jak przygotować jesienny wystrój balkonu lub tarasu? Podpowiadamy.

Jak zrobić samemu ozdoby na Halloween z papieru? Dużo inspiracji

Własnoręczne dekorowanie domu może przynieść wiele frajdy. Włączając w to innych członków rodziny, możemy wspólnie spędzić kreatywnie czas. Pokażemy, jak w prosty i niedrogi sposób przygotować papierowe ozdoby na Halloween

DIY: Proste dekoracje na Halloween

DIY: Proste dekoracje na Halloween

girlandy z motywem duchów czy dyni. Powtarzającym się motywem na Halloween są też pajęcza sieć, czaszki, kościotrupy, wiedźmy, krew, zakrwawiona broń - jednym słowem wszystko co straszne i makabryczne. Wybraliśmy 13 dekoracji halloweenowych, które można wykonać ze znajdujących

Halloween. Przerażające rzeźby z dyni

pomocy zaledwie kilku przyrządów w tym: łyżki i skalpela, z niewinnych pomarańczowych warzyw tworzy straszne stwory na święto Halloween. Zobacz galerię rzeźbionych dyń »

Najnowsze