durszlaki praktyczne cena

Karolina Mucha

Gadżety, który każdy wielbiciel makaronów mieć powinien [CENY]

Gadżety, który każdy wielbiciel makaronów mieć powinien [CENY]

Makaron lubi większość z nas. Wystarczy dodać do niego sos czy mięso, by szybko stworzyć pyszny obiad. Przygotowaliśmy listę gadżetów, które powinien mieć w swojej kuchni każdy miłośnik makaronu!

Gadżety, który każdy wielbiciel makaronów mieć powinien

Makaron lubi większość z nas. Wystarczy dodać do niego sos czy mięso i szybko stworzymy pyszny obiad. Przygotowaliśmy listę gadżetów, które powinien mieć w swojej kuchni każdy wielbiciel makaronu!

Miedziany i złoty zestaw kuchenny - modele w tych kolorach są teraz na topie

Urządzasz kuchnię? Kompletujesz wszystkie niezbędne do gotowania akcesoria kuchenne i zastanawiasz się na jakie kolory się zdecydować. W najnowsze trendy wpisuje się miedziany i złoty zestaw kuchenny, który doda blasku i prezentuje się naprawdę świetnie. Jakie akcesoria kuchenne w złotym i miedzianym kolorze wybrać? Podpowiadamy!

Garnek z sitkiem - sprawdziliśmy jego zastosowanie

Garnek z sitkiem - czy jest potrzebny w kuchni? W każdej kuchni warto mieć pełen komplet garnków. Niezależnie od kulinarnych umiejętności domowników przydadzą się garnki o różnych pojemnościach, z przykrywkami, które znajdą praktyczne zastosowanie i usprawnią proces przygotowywania posiłków

Garnki WMF na indukcję i gaz. Oto designerskie i niezawodne HITY z rabatem

Garnki WMF na indukcję i gaz. Oto designerskie i niezawodne HITY z rabatem

zarysowania i odpryski. Podobnie jak garnki WMF Function 4 mają pokrywy z wysokiej klasy szkła połączonego z silikonową obręczą, co umożliwia odcedzanie bez używania durszlaka. Można ich używać na każdej płycie grzewczej, także indukcyjnej. Garnki WMF Fusiontec są praktyczne, stylowe i trwałe

Najnowsze