drzwi shabby chic

Zespół Cztery Kąty

Meble do przedpokoju. Stwórz funkcjonalną i przyjazną przestrzeń

Meble do przedpokoju. Stwórz funkcjonalną i przyjazną przestrzeń

Meble do przedpokoju to coś, o czym wielu z nas nie poświęca czasu przy planowaniu domowej przestrzeni. Tymczasem to właśnie ich funkcjonalność, a zarazem odpowiedni dobór sprawia, że przyjemniej wraca nam się do domu, a goście od razu widzą piękną wizytówkę naszych czterech kątów. Z tego artykułu dowiesz się, o czym pamiętać, by stworzyć spójny obraz przedpokoju.

Oddzielanie kuchni od salonu - jak to dobrze i mądrze zrobić? Podpowiadamy

Jak oddzielić kuchnię od salonu? Chodzi o to, żeby podział był przeprowadzony estetycznie i stanowił płynne przejście pomiędzy obiema strefami. Ważne, że można go przeprowadzić na wiele sposobów - używając wyspy, stołu, ale też przesłony lub ścianki. Który będzie najbardziej odpowiedni dla nas?

Farba do mebli: Którą wybrać i jak malować różnorodne powierzchnie?

Farba do mebli nada szafkom, komodom czy krzesełkom drugie życie. Dlatego jeśli znudziły ci się stare meble, postaw na ich odrestaurowanie. Może się okazać, że w starociach drzemie ukryty potencjał, który warto wykorzystać do stworzenia czegoś oryginalnego. Podpowiadamy, jakie farby do mebli zastosować, a także w jaki sposób ich użyć.

Ławki do przedpokoju - przegląd

Ławki do przedpokoju - przegląd

klimatu twojego mieszkania. Biała i drewniana ławka z siedziskiem wpisuje się w styl rustykalny lub "shabby chic". Świetnie pasuje do wnętrz urządzonych w prosty i funkcjonalny sposób z dominacją bieli i naturalnego drewna. Aktualnie szczególnie modne są również ławki wykonane z bambusa

Partyzancki design w domu

projektowanie to nie tylko odnawianie mebli? - To prawda, doczekało się kilku odłamów. Shabby chic to właśnie pozornie niedbałe odnawianie staroci. Ale młodzi projektanci coraz częściej żartują z powagi klasyków i proponują zabawne przetworzenie znanych mebli oraz ikon designu. Nawet

Najnowsze