drzwi harmonijkowe prysznicowe

Kamil Michaluk

Kabina prysznicowa do małej łazienki - top 5

Kabina prysznicowa do małej łazienki - top 5

Jaka powinna być kabina prysznicowa do małej łazienki? Okazuje się, że istnieje spora liczba udogodnień, które uczynią korzystanie z prysznica w tej małej przestrzeni łatwiejszym. Mała kabina prysznicowa może być przy tym całkiem wygodna - należy tylko właściwie przemyśleć jej wybór. Na co zwracać uwagę? Oto 5 rzeczy, które warto uwzględnić.

Kabina prysznicowa - jaki model wybrać?

Prysznic to rozwiązanie, które zapewni wygodę i nie zajmie dużo miejsca w łazience. Będzie strzałem w dziesiątkę, jeśli nasza łazienka ma mały metraż i nie zmieści się do niej wanna. Jaką kabinę prysznicową wybrać? Podpowiadamy!

Kabiny prysznicowe: czysta przyjemność

Szybki prysznic z rana, relaksujący tusz przed snem, a do tego oszczędności w opłatach za wodę - nie ma się co dziwić, że coraz więcej osób docenia zalety kabiny prysznicowej. Nie bez znaczenia jest też ich efektowny wygląd i przystępne ceny.

Miejsce na małą sypialnię

Miejsce na małą sypialnię

zainstalować pralkę (60 x 60 cm). Nie będzie kłopotu z jej podłączeniem w tym miejscu, a zyskamy nieco przestrzeni w łazience, w której dzięki temu bez problemu mieści się kabina prysznicowa (90 x 90 cm) we wnęce zamykanej suwanymi drzwiami, wbudowana w blat umywalka (szer. 50 cm), podwieszany sedes oraz dwie

Sposób otwierania kabiny prysznicowej

Drzwi mogą być otwierane w prawo lub lewo albo uniwersalne (przed kupnem warto się upewnić, w którą stronę otwiera się wybrana kabina i czy ewentualnie można przełożyć drzwi, by otwierały się w odpowiednią dla nas stronę).Rozsuwane ścianki poruszające się po prowadnicach po otwarciu chowają się za

Najnowsze