dozownik z marmuru

WiB, D Z

Modna łazienka: Marmur i drewno pięknie ją zaaranżują. Triki i dodatki

Modna łazienka: Marmur i drewno pięknie ją zaaranżują. Triki i dodatki

Jak zaaranżować łazienkę marmurową z drewnem? Ten modny trend inspiruje nie tylko w tym roku. Dlatego przedstawiamy dodatki, które pięknie podkręślą tę stylistykę. Teraz można je kupić z rabatem nawet 64%.

Łazienka w stylu skandynawskim - jak ją urządzić?

Wnętrza w skandynawskim stylu od kilku sezonów są głównym nurtem stylizacyjnym i wyznacznikiem najnowszych trendów mody. Aranżacje w stylu scandi podbijają serca Polaków i z powodzeniem zdobią polskie domy. Po skandynawskim salonie, sypialni i kuchni przyszedł czas na skandynawską łazienkę. Jak powinna wyglądać łazienka skandynawska? Czy w ramach stylu, który przywędrował do nas z dalekiej Północy, znajdzie się miejsce na przytulność?

Wyprzedaż w Zara Home - co warto kupić?

Nie lada gratka dla miłośników aranżacji wnętrz: od 16.06 trwa wielka wyprzedaż w sklepach Zara Home. Produkty objęte wyprzedażą to akcesoria do łazienki, jadalni, sypialni oraz do dekoracji mieszkania. Zobacz najciekawsze propozycje od Zara Home i odmień swoje mieszkanie na lato!

Nowoczesne łazienki: płytki, meble, aranżacje, inspiracje

Nowoczesne łazienki: płytki, meble, aranżacje, inspiracje

gres w rozmiarze 60 x 60 cm, płytki drewnopodobne w różnych kolorach oraz cementowe płytki w kształcie kwadratu lub heksagonu - monochromatyczne lub wielokolorowe. Z kolei na ściany: białe gładkie płytki w rozmiarze 60 x 30 cm, dekory z geometrycznymi wzorami, szklane mozaiki, gres imitujący marmur i

Ile kosztuje remont domu - mieszkania?

. Najbezpieczniej jest traktować parapet jak część okna. Wykonany z materiału kolorystycznie dopasowanego do ramy okiennej, stworzy z nim zamkniętą całość. Zanim kupisz parapet zastanów się z jakiego materiału powinien być wykonany - do wyboru mamy drewno, kamień, marmur syntetyczny, konglomerat, płytę wiórową

Najnowsze