dowbor dom

Natalia Jarmul

Katarzyna Dowbor nie pożegna się z remontami? Jej plany po zwolnieniu z Polsatu zaskakują

Katarzyna Dowbor nie pożegna się z remontami? Jej plany po zwolnieniu z Polsatu zaskakują

Mimo że zwolnienie z programu było dla niej nieoczekiwane, Katarzyna Dowbor nie traci zapału i zamiast żegnać się z remontami, kontynuuje swoje projekty. Ogromny dystans do siebie 64-latki oraz jej serdeczne podejście do innych ludzi zdobyły sympatię telewidzów, którzy wciąż ją uwielbiają i wspierają.

Ten remont wywołał burzę wśród internautów. Program "Nasz nowy dom" zaliczył wpadkę

Ten program ma wyjątkowo dużą rzeszę wielbicieli. Pomaga, nagłaśnia problemy i wyciska łzy. "Nasz nowy dom" pokazuje metamorfozy domów bardzo potrzebujących osób, jednak efekty nie zawsze podobały się odbiorcom. Tak też było tym razem.

Najpiękniejsze kuchnie gwiazd

Znani z dużego i małego ekranu od zawsze inspirowały widzów. Nie dziwi więc, że wielu z nas chciałoby wiedzieć, jak mieszkają ekranowe gwiazdy. Specjalnie dla was, sprawdziliśmy jak wyglądają kuchnie dziennikarki Katarzyny Dowbor, aktorki Laury Łącz i piosenkarza i aktora Michała Milowicza. Zobacz, jak gwiazdy telewizji urządziły swoje wnętrza i zainspiruj się!

Numer 02/11

przykład, Zapisz się Nasz gość Do sześciu razy sztuka? - z wizytą w domu znanej prezenterki i dziennikarki Katarzyny Dowbor Prezentacje Pełne zaufanie - przytulne mieszkanie na

Numer 11/2006

Katarzyny Dowbor Golf to sposób na życie - dom i pasja Andrzeja Strzeleckiego ? Nieuchwytne piękno - jak mieszka Emilia Krakowska Wśród rodziny i artystów - w rezydencji Krzysztofa Zanussiego Domowa

Najnowsze