domrustykalny

Martyna Trębacz

Jak podkreślić klimat mieszkania?

Jak podkreślić klimat mieszkania?

Każdemu z nas marzy się mieszkanie, który prócz świetnej aranżacji, roztacza wyjątkowy urok i magiczny klimat. Nie wystarczy jednak urządzić stylowe mieszkanie, by stworzyć w nim niezwykłą atmosferę. Aby cieszyć się niepowtarzalnym wystrojem i wyjątkowym klimatem mieszkania należy zadbać o najmniejsze detale. Dzięki temu, nasze wnętrza będą nie tylko modne, ale także przytulne i nastrojowe.

Płytki łazienkowe - najpiękniejsze propozycje

Urządzając łazienkę bardzo ważne jest by nie koncentrować się wyłącznie na meblach i dodatkach, ale zwrócić także szczególną uwagę na płytki. To właśnie one poprzez swój kolor i wzór tworzą styl i atmosferę łazienki, sprawiając, że jest ona klimatyczna i przyjazna dla otoczenia. W ostatnim czasie największym zainteresowaniem cieszą się płytki w odcieniach szarości i bieli, jednak nawet barwne, wzorzyste płytki mogą wspaniale wpasować się w klimat łazienki - o ile umiejętnie wkomponujemy je w nasze wnętrza. Zobacz najmodniejsze płytki łazienkowe i zainspiruj się!

Zimowy ogród, czyli jak stworzyć przydomową oranżerie?

Okres jesienno-zimowy to czas, kiedy najbardziej brakuje nam słońca i zieleni. Jednym z najprostszych, a zarazem najlepszych sposobów na zatrzymanie tej wyjątkowej aury jest stworzenie miejsca, które zastąpi nam uroki lata. W tym celu można stworzyć przydomową oranżerię, która umili nam mroźne, zimowe dni!

TREND: Geometria we wnętrzach

TREND: Geometria we wnętrzach

, domrustykalny Urządzając kuchnię warto połączyć geometrię ze stylem skandynawskim. Romby, trójkąty lub paski na płytkach pomiędzy blatem a szafkami stworzą z białymi meblami niepowtarzalny design. Wystrój w kuchni odmieni również krótka zasłona w pionowe pasy lub rzymska roleta ze

Najnowsze