domki dla rybek

kokopelia

Prywatność dla rybek- Hit czy Kit?

Prywatność dla rybek- Hit czy Kit?

Zapewnij swoim rybkom odrobinę prywatności w ich szklanym domu!

Jak dbać o ogród jesienią?

Lato powoli się kończy i jesień zbliż asie wielkimi krokami. Zaczynasz się ubierać coraz cieplej, częściej też zabierasz ze sobą parasol, gdy wychodzisz z domu. Widzisz odlatujące na zimę ptaki i obserwujesz powoli przygotowujące się do zimowego snu zwierzęta. Również Twój ogród zaczyn się zmieniać. Dojrzałe owoce zaczynają spadać z drzew, a kwiaty kwitną coraz słabiej. Nie oznacza to jednak, że w Twoim ogrodzie jest mniej pracy. Odpowiednie zabezpieczenie ogrodu jesienią jest niezwykle ważne. Zobacz, jak dbać o ogród jesienią tak, by kolejnej wiosny zrodził się do życia bez żadnych problemów.

Najdziwniejsze projekty świata

Projektanci lubią zaskakiwać, często balansując na granicy kiczu, dobrego smaku czy zwykłej prowokacji. Zobaczcie najdziwniejsze projekty, które znaleźliśmy specjalnie dla Was.

Mukaki - zaczęło się od filcu...

naszym wnętrzom wyjątkowy charakter, ale także zainspirują do aktywnej zabawy. Wygląd polskich pokoików dla dzieci to temat bliski sercu Agnieszki. Jest przekonana, że to, gdzie i jak żyją nasze dzieci na co dzień, ma znaczenie nie tylko dla poczucia estetyki, ale także pozytywnie wpływa na ich

Najnowsze