domek dla rybki

Redakcja

Jak dbać o ogród jesienią?

Jak dbać o ogród jesienią?

Lato powoli się kończy i jesień zbliż asie wielkimi krokami. Zaczynasz się ubierać coraz cieplej, częściej też zabierasz ze sobą parasol, gdy wychodzisz z domu. Widzisz odlatujące na zimę ptaki i obserwujesz powoli przygotowujące się do zimowego snu zwierzęta. Również Twój ogród zaczyn się zmieniać. Dojrzałe owoce zaczynają spadać z drzew, a kwiaty kwitną coraz słabiej. Nie oznacza to jednak, że w Twoim ogrodzie jest mniej pracy. Odpowiednie zabezpieczenie ogrodu jesienią jest niezwykle ważne. Zobacz, jak dbać o ogród jesienią tak, by kolejnej wiosny zrodził się do życia bez żadnych problemów.

Prywatność dla rybek- Hit czy Kit?

Zapewnij swoim rybkom odrobinę prywatności w ich szklanym domu!

Najdziwniejsze projekty świata

Projektanci lubią zaskakiwać, często balansując na granicy kiczu, dobrego smaku czy zwykłej prowokacji. Zobaczcie najdziwniejsze projekty, które znaleźliśmy specjalnie dla Was.

Mukaki - zaczęło się od filcu...

naszym wnętrzom wyjątkowy charakter, ale także zainspirują do aktywnej zabawy. Wygląd polskich pokoików dla dzieci to temat bliski sercu Agnieszki. Jest przekonana, że to, gdzie i jak żyją nasze dzieci na co dzień, ma znaczenie nie tylko dla poczucia estetyki, ale także pozytywnie wpływa na ich

Najnowsze