dom pełen bibelotów

redakcja Cztery Kąty, W materiale zamieszczono linki i grafiki reklamowe

Shabby chic - styl we wnętrzach, który pokochała Jennifer Lopez

Shabby chic - styl we wnętrzach, który pokochała Jennifer Lopez

Shabby chic to styl we wnętrzach, który w latach 80. wykreowała projektantka Rachel Ashwell. To właśnie ona zaraziła miliony kobiet, w tym Jennifer Lopez miłością do postarzanych przedmiotów z duszą.

Skrzynki drewniane ozdobne - praktyczne i stylowe

Szukasz pomysłu, by efektownie zapakować prezent? Masz dość papierowych torebek i owijania paczek w papier prezentowy? Doskonale sprawdzą się skrzynki drewniane z wieczkiem, które po rozpakowaniu prezentu można wykorzystać. Są praktyczne i bardzo stylowe, wybraliśmy najciekawsze.

Jak urządzić przedpokój, by był ładny i funkcjonalny - doradzamy!

Przedpokój - wizytówka każdego domu. To właśnie tutaj witamy i żegnamy naszych gości, dlatego powinien się on prezentować się stylowo i robić dobre wrażenie. A jak wszyscy wiemy, pierwsze wrażenie jest najważniejsze! Jak urządzić przedpokój, by był ładny, ale też funkcjonalny dla domowników?

Kwietniowy numer magazynu "Dom&Wnętrze" już w kioskach!

Kwietniowy numer magazynu "Dom&Wnętrze" już w kioskach!

na słynnych targach wnętrzarskich w Mediolanie. Nam też się spodobały. Przedstawiamy je wam z okazji świąt, a także z okazji wiosennego przesilenia. Kilka jaj zamieszkało w domu swej twórczyni. Zobaczycie tam wiele innych, nieoczekiwanych pomysłów, choćby żyrandol z rondli i patelni. W tym wnętrzu

Polski dom roku 2015. Wybieramy najpiękniejszą realizację!

wyglądając na tle elewacji z grafitowego klinkieru. Projekt domu w tradycyjnym, ponadczasowym stylu stworzyła architekt Halina Michna-Goldberg, ogród pełen brzóz i ukochanych przez panią Urszulę zaplanowała Agnieszka Puszko. Fot. Marek Szymański Jednym z wymagań właścicielki było to, żeby wszystkie

Najnowsze