dodatki wnetrza

Martyna Trębacz

Jak urządzić garderobę na wiosnę?

Jak urządzić garderobę na wiosnę?

Wiosenne porządki spędzają sen z powiek wielu z nas. Trudno się temu dziwić, wraz z nadejściem wiosny zmianie ulega pogoda, a co za tym idzie nasza garderoba. Dlatego też zanim niskie temperatury na dobre ustąpią miejsca słonecznej pogodzie, warto pomyśleć o porządkach w swojej szafie. Jak więc urządzić garderobę na wiosnę, by ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie. Dlatego też warto poznać kilka sprawdzonych sposobów na urządzenie garderoby. Dzięki temu można skutecznie zapanować nad bałaganem w domu wprowadzić do mieszkania ład i porządek!

Dodatki w stylu marynistycznym

Zima trwa w najlepsze, a my dla lepszego nastroju proponujemy iście letnie inspiracje. Biel, drewno, wiklina, niebieskie pasy, grube płótno i liny. To wszystko przywodzi na myśl morze i styl marynistyczny. Zaprezentowane aranżacje zainteresują nie tylko zamiłowanych w żeglarstwie.

IKEA - Świąteczne dekoracje do domu

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Wraz z Ikeą przestawiamy pomysły na dekoracje, które pomogą nam wprowadzić odświętną atmosferę w domu.

Jasna aranżacja

dom. Magali pochodzi z Peru, toteż początkowo dom miał przypominać południowoamerykańską hacjendę - z kamienną podłogą, dużą ilością drewnianych mebli i dodatków. Marzenia trzeba jednak czasem weryfikować: drewna tu co prawda nie brakuje, ale zamiast kamiennej podłogi jest

Najnowsze