dobra kołdra opinie

sprawdź też:

dobra

Redakcja

Jak poprawić komfort snu? Oto 10 praktycznych sposobów

Jak poprawić komfort snu? Oto 10 praktycznych sposobów

Dobry sen pozwala odpocząć, zregenerować energię i przygotować się na trudy kolejnego dnia. Pośpiech, stres i przepracowanie sprawia, że ludzie coraz częściej zapominają o zbawiennej mocy dobrego snu. Ciężej jest się dobrze wyspać, sen traktuje się z pośpiechem. Niestety, takie praktyki są bardzo wyniszczające zarówno dla psychiki, jak i organizmu. Zobacz, co należy zrobić, aby lepiej się wysypiać.

Odkrywamy kołdrę

Nie może być ani za gruba i ciężka, ani też zbyt cienka i delikatna. Ma nas dobrze ogrzać zimą, ale nie przegrzać latem. Jakie jeszcze cechy powinna mieć dobra kołdra? Zapytaliśmy o to eksperta.

Bawełna renforcé - w czym fenomen? Pościel z tego materiału to hit

Odpowiednio dobrana pościel to gwarancja udanego wypoczynku, oddychanie skóry, zminimalizowanie problemów z zaśnięciem, miękkość. Taka właśnie jest pościel, wykonana z bawełny renforcé. Skąd jej fenomen, dlaczego znika ze sklepowych koszy tak szybko? Sprawdziliśmy!

Na co zwrócić uwagę kupując narożnik?

Na co zwrócić uwagę kupując narożnik?

narożnika, które w swoim wnętrzu mają dodatkowy pojemnik na pościel. Narożniki z pojemnikiem na pościel sprawdzą się zwłaszcza wtedy, gdy narożnik na stałe pełni funkcję łóżka. Do wnętrza możesz włożyć poduszki, kołdrę, koce i zapasową pościel. Wielkość wnętrz narożników zależy od wielkości samego produktu

Najnowsze