dmuchawce na ścianie

Angelika Sobańska

Salon w tym stylu jest surowy, ale pełen uroku i charakteru. Przypomina wnętrza dawnych fabryk

Salon w tym stylu jest surowy, ale pełen uroku i charakteru. Przypomina wnętrza dawnych fabryk

Jak urządzić salon? Jeśli jesteś fanem minimalizmu, ale lubisz wnętrza z charakterem to może przypaść ci do gustu styl nawiązujący do starych fabryk. Salon w stylu industrialny zaskakuje oryginalnością i surowością.

Trendy w dekoracjach: plakaty w czarnych ramkach

Urządzasz mieszkanie i zastanawiasz się jakie dekoracje wybrać? Potrzebujesz zmiany aranżacji? Chcesz, by salon lub pokój nabrał charakteru? Warto wybrać uniwersalne dodatki, które sprawdzą się zawsze, niezależnie od stylu aranżacji. W trendy wpisują się plakaty i zdjęcia w czarnych ramkach.

Pixxprint - najpiękniejsze obrazy na ścianę

Ściany w mieszkaniu nie muszą, a nawet nie powinny być puste. Możemy je ozdobić za pomocą obrazów, które są świetnym dodatkiem, który dopełni i podkreśli stylistykę aranżacji, nada jej również charakter i ożywi smutny wygląd ścian. Jakie obrazy wybrać? Przygotowaliśmy kilka propozycji.

Kolorowa kąpiel

Kolorowa kąpiel

Mocny kolor i wzór zaczyna pojawiać się już na niemal wszystkich przedmiotach domowego użytku - po wzorzystych ścianach i meblach przyszedł czas na wyposażenie łazienek. Przykład kolekcji ''Ovo'' czy ''Splash'' włoskiej firmy Disegno Ceramica pokazuje, że umywalka czy sedes

Motyw roślinny we wnętrzu

Motyw roślinny we wnętrzu

. Dmuchawce, latawce, wiatr... na pościeli . Duży, pojedynczy wzór. Kontrastowe zestawienie kolorów. Brąz i biel. Zastosowany negatyw. Nawet sufit można przyozdobić roślinnym wzorem

Najnowsze