delonghi toster

Karolina Mucha

Kolorowy toster - radosny akcent w Twojej kuchni [WYBÓR REDAKCJI, CENY]

Kolorowy toster - radosny akcent w Twojej kuchni [WYBÓR REDAKCJI, CENY]

Toster gości w wielu kuchniach - pozwoli on na szybkie przygotowanie pysznego śniadania na ciepło. To urządzenie wcale nie musi być białe i nie wyróżniać się wyglądem! Wybraliśmy specjalnie dla was kolorowe tostery, które będą radosnym akcentem w waszych kuchniach! Zobaczcie sami!

Ariete - ładny i użyteczny sprzęt AGD

Urządzając kuchnię zwracamy uwagę na meble, sprzęty oraz dodatki. Chcemy, by wszystko było spójne, a jednocześnie ładne i funkcjonalne. Ogromną popularnością na całym świecie cieszą się urządzenia marki Ariete. Co to za marka? Co ma w swojej ofercie? Zobaczcie!

Sprzęt AGD do kuchni w 3 różnych stylach: retro, modern i chic

Sprzęt AGD to niezbędne wyposażenie kuchni. Tylko który wybrać? Najlepszy będzie ten wysokiej jakości, wykonany z solidnych materiałów, ale również pasujacy do aranżowanej przestrzeni. Oto propozycje w trzech rożnych stylach: retro, nowoczesnym i chic.

Zobacz supernagrody w naszym superkonkursie!

Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody o łącznej wartości ponad 10 tysięcy zł. Oto one: Ekspres wysokociśnieniowy EC 850M marki DeLonghi, kod: CKDelonghi.hasło Toster oraz elektryczny

Kuchnia w stylu retro

historia sięga drugiej połowie XIXw.. Firma powstała w roku 1867 i od tego czasu nieprzerwanie produkuje różnego rodzaju akcesoria kuchenne i dla domu. Cena: 359zł Dostępność: galerialimonka.pl Delonghi posiada już całą linię tosterów stylu retro i ten wydaje nam się najciekawszy - model CT04R

Najnowsze