dekoracje listopadowe

WiB

Jesienne wnętrze. Dekoracje, które pomogą stworzyć klimatyczny nastrój

Jesienne wnętrze. Dekoracje, które pomogą stworzyć klimatyczny nastrój

Sposób na jesienny marazm? Postaw na dekoracje, które wprowadzą więcej przytulności i klimatycznego światła do domu. Teraz stylowe świece, świeczniki i różne elementy zastawy stołowej kupisz z rabatem -71%.

Listopadowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

W kioskach pojawił się najnowszy numer naszego magazynu. Oprócz tematu wiodącego, którym są schowki w łazience, szczególnie polecamy materiał o niebanalnych sufitach, metamorfozę salonu i - jak zawsze - prezentacje pięknych mieszkań. Mamy też dla Państwa prezent: kupony rabatowe do sklepów z wyposażeniem wnętrz w całej Polsce.

Listopadowy numer Czterech Kątów już w sprzedaży!

W kioskach pojawił się już najnowszy numer naszego magazynu. Oprócz tematu numeru, którym jest nastrojowa sypialnia, szczególnie polecamy wizytę u wspaniałego artysty Edwarda Dwurnika, prezentacje mieszkań oraz nasze wszystkie porady. W prezencie mamy dla Państwa książeczkę poświęconą temu, jak dobrać sprzęt AGD na swoją miarę oraz kupony rabatowe do sklepów z wyposażeniem wnętrz, a także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami - serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału.

Najnowsze