decoupage bombki

Pracownia Jabłoniee, jabloniee.pl

Ozdoby choinkowe DIY: bombki zdobione techniką decoupage'u

Ozdoby choinkowe DIY: bombki zdobione techniką decoupage'u

Technika zdobienia decoupage to prosta metoda na unikalną dekorację świąteczną. Wykonanie bombki jest tak proste, że do zabawy można zaprosić dzieci, które uwielbiają przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.

Decoupage: dekorowanie domu DIY. Decoupage krok po kroku

Decoupage to technika zdobienia polegająca na oklejaniu przedmiotów papierem, a następnie lakierowaniu ich w celu zabezpieczenia. Decoupage pozwala też ozdobić meble - jak to zrobić krok po kroku? Zebraliśmy najważniejsze informacje na temat decoupage oraz inspirujące zdjęcia.

Wielkanocne dekoracje 2020. Jak modnie udekorować wnętrza na święta wielkanocne?

Wielkanoc przed nami, a więc warto pomyśleć o udekorowaniu naszych wnętrz właśnie w klimacie tego święta. Wielkanocne dekoracje potrafią upiększyć dom i wprowadzić wiosenną, radosną atmosferę. Jakie ozdoby świąteczne są modne w 2020 roku?

Dom na święta w tradycyjnej odsłonie. Folkowe dekoracje świąteczne

Dom na święta w tradycyjnej odsłonie. Folkowe dekoracje świąteczne

. Świąteczny dom w stylu folk W stylu folkowym królują łowickie i kurpiowskie wzory, które zachwycają bogactwem kolorów. W Boże Narodzenie pojawiają się one na bombkach, lampionach, kartach z życzeniami, opakowaniach a także na dekoracyjnych zawieszkach. Ich radosne, intensywne barwy ożywią każdą przestrzeń

Tematy wnętrzarskie listopad

farby do podłóg jak pomalować sufit blacha ryflowana malowanie ceramiki Decoupage wianek świąteczny wianek wianek na drzwi wianek z gałązek bombki

Najnowsze