decodore

jk

Trendy: dekoracyjne poduszki Black Edition

Trendy: dekoracyjne poduszki Black Edition

Obrazy nie zawsze muszą wisieć na ścianach. Brytyjska artystka Jessica Zoob przeniosła je na... tkaniny. We współpracy z marką Black Edition stworzyła piękną i niecodzienną kolekcję dekoracyjnych poduszek.

Nowoczesne mieszkanie polskiej tancerki

W aranżacji tego mieszkania królują dobre materiały, wysublimowana forma, perfekcja wykończenia. Wisienką na tym smakowitym torcie są motywy art déco wplecione w kontekst nowoczesnego, prostego wnętrza.

Apetyt na fototapety

Nie oprawiaj w ramki swojego ulubionego zdjęcia z wakacji i nie wieszaj nad kanapą. Jeśli rzeczywiście chcesz mieć je stale w zasięgu wzroku - zakryj nim całą ścianę!

Wnętrza: mieszkanie w stylu lat 50. w centrum Warszawy

Wnętrza: mieszkanie w stylu lat 50. w centrum Warszawy

regały sięgające pod sufit. Jak nietrudno się domyślić, z rzędami szpilek, ubrań i przeróżnych dodatków. Tutaj jednak Kania nie wpuszcza nikogo. Nastrojowa sypialnia z niemieckimi szafkami nocnymi z lat?50. Na ścianie odbijająca światło tapeta (Decodore). Wnętrze oświetlają trzy oryginalne lampy projektu

Apetyt na fototapety

Apetyt na fototapety

Nie oprawiaj w ramki swojego ulubionego zdjęcia z wakacji i nie wieszaj nad kanapą. Jeśli rzeczywiście chcesz mieć je stale w zasięgu wzroku - zakryj nim całą ścianę! Pierwsze fototapety budziły zachwyt mniej więcej przed trzydziestu laty. Z czasem stały się synonimem złego smaku, głównie z uwagi

Najnowsze