darmowe porady architekta

Materiał promocyjny

3 kroki, dzięki którym łatwo odmienisz swój dom na wiosnę

3 kroki, dzięki którym łatwo odmienisz swój dom na wiosnę

Domowa przestrzeń powinna ewoluować razem z nami i być dopasowana do zmieniających się z biegiem lat potrzeb. Nowy tryb pracy, wyprowadzka dorosłych dzieci lub powiększająca się rodzina - to tylko nieliczne z powodów, które zachęcają do nowej aranżację przestrzeni. Bywa też tak, że decydujemy się na remont, by poczuć się lepiej we własnych czterech kątach, tchnąć w nie nową energię czy pozostać w zgodzie z trendami. Bez względu na powody, dla których postanowimy przeprowadzić rewolucję w mieszkaniu, warto się na nią odpowiednio przygotować.

Bezpłatne porady. Architekci zapraszają

Architekci z działającej w Luboniu Pracowni Architektonicznej C7 zapraszają na ?Drugie drzwi otwarte architektury?. Po sukcesie pierwszej edycji ze stycznia bieżącego roku, projektanci organizują drugie wydarzenie, które odbędzie się w sobotę 20 kwietnia w godzinach 9-17 w siedzibie firmy przy ul. 11 Listopada 31a.

Relacja z targów WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne

Wystawy z nowoczesnym polskim designem, ciekawe warsztaty i wykłady, a także ekspozycje firm, które inwestują w dobrą jakość i doskonałe wzornictwo - takie atrakcje czekały na zwiedzających 23. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz ?WSZYTSKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne?, które odbyły się 3-5 października w halach Międzynarodowych Targów Szczecińskich.

Według projektu

pomysłów, podpowiedzą, co zrobić, aby mieszkanie było funkcjonalne i estetyczne. Takich właśnie porad - w dodatku darmowych! - udzielają m.in. nasi redakcyjni architekci. Niektóre z nich pokazujemy na łamach "Czterech Kątów".Młodzi gospodarze prezentowanego mieszkania byli samowystarczalni. Pan

Najnowsze