czyszczenie plam na tapicerce skórzanej

Kamil Michaluk

Jak wyczyścić tapicerkę wersalki?

Jak wyczyścić tapicerkę wersalki?

Kanapa ze śladami tłustych plam, nawet dość nowa, bardzo traci na swojej atrakcyjności. Jest to przy tym mebel drogi i nie powinien być zbyt często wymieniany, bo byłby to duży ciężar dla naszego portfela. Na szczęście większość plam można wyczyścić używając domowych sposobów - należy tylko sprawnie i szybko się do tego zabrać.

Jaki materiał na narożnik?

Jaka powinna być dobra tkanina obiciowa? To pytanie zadaje sobie każdy, kto stoi przed wyborem nowego narożnika, sofy, kanapy lub fotela. Wybór odpowiedniego materiału zagwarantuje długowieczność mebli. Zanim wiec wybierzesz konkretny materiał zastanów się czy jest odpowiedni do codziennego użytku i sprawdzi się podczas klasycznych sytuacji życiowych tj. zachlapanie, zabrudzenie czy naciągniecie.

Wygodne krzesła do jadalni - tapicerowane modele są na topie

Jakie powinny być idealne krzesła do jadalni? Przede wszystkim funkcjonalne i wygodne. Popularnością w ostatnim czasie cieszą się modele tapicerowane, coraz śmielej wyprzedzając krzesła ze skóry i eko skóry. Podpowiadamy, jak wybrać wygodne krzesła do jadalni, by były trwałe, ładne i dopasowane do aranżacji.

Meble ze skóry. "Dobrze zaprojektowane należą się każdemu - gospodyni domowej i milionerowi"

Meble ze skóry. "Dobrze zaprojektowane należą się każdemu - gospodyni domowej i milionerowi"

wielu mam, a w końcu ich dzieci również chcą je mieć. Między sobą różnią się oczywiście designem, ale łączy je naturalna skóra, z których są wykonane. Ten materiał ponownie jest w trendach wnętrzarskich 2021 roku i wciąż zaliczany jest do klasy premium. Jest trwały, odporny na plamy i łatwy do

Najnowsze