czyszczenie aluminium sodą

Kamil Michaluk

Jak usunąć rdzę z metalowych mebli ogrodowych?

Jak usunąć rdzę z metalowych mebli ogrodowych?

Wybór metalowych mebli ogrodowych nie dziwi. W niektórych stylizacjach, zwłaszcza industrialnych, świetnie się prezentują. Można je też określić jako bardzo trwałe, ale pod jednym warunkiem - że metalowych elementów nie zacznie niszczyć rdza. Jak do tego nie dopuścić? W jaki sposób konserwować meble ogrodowe wykonane z metalu? Jak zadbać o zardzewiałą powierzchnię, by pozbyć się rdzy? Podpowiadamy.

Garnki ze stali nierdzewnej - zdrowe i bezpieczne naczynia do gotowania

Za najzdrowsze i najbardziej bezpieczne dla ludzkiego organizmu garnki do gotowania uznawane są garnki ze stali nierdzewnej. Cieszą się one dużą popularnościa ze względu na trwałość i odporność na uszkodzenia. Wiemy na co zwrócić uwaę przy zakupie garnków ze stali nierdzewnej?

Garnki na kuchnię indukcyjną - jakie powinny być? Przegląd modeli

Popularność płyt indukcyjnych nieustannie rośnie, a tym samym zapotrzebowanie na garnki na indukcję. W przypadku płyt indukcyjnych niezbędną kwestią jest dobór odpowiednich garnków, przystosowanych do tego typu płyty, o odpowiednich parametrach i jakości wykonania. Postanowiliśmy przyjść z pomocą i podpowiedzieć, jakie garnki na indukcję należy wybrać.

Płyta indukcyjna - wszystko, co musisz wiedzieć przed zakupem

Płyta indukcyjna - wszystko, co musisz wiedzieć przed zakupem

poradzić sobie z tego typu zabrudzeniem? Wystarczy spryskać powierzchnię detergentem, a następnie użyć specjalnego skrobaka przeznaczonego do czyszczenia takich płyt ( kupisz go np. tu>> ). Drugi sposób to posypanie szklanej powierzchni dużą ilością sody oczyszczonej i przykrycie jej ręcznikiem

Najnowsze