czym zabudować wannę

Kamil Michaluk

Jaka ceramika do łazienki w stylu loft? Zainspiruj się

Jaka ceramika do łazienki w stylu loft? Zainspiruj się

Wybór ceramiki sanitarnej do łazienki utrzymanej w stylu loft może nastręczyć nieco problemów. Można skorzystać z jednej linii wzorniczej, ale też skompletować poszczególne elementy, zestawić je ze sobą. Ważne, żeby odpowiednio podkreślić niebanalny charakter wnętrza. Jak to zrobić? Oto kilka przydatnych uwag.

Nowoczesna sypialnia - pomysły na modne wnętrze

Utrzymana w duchu minimalizmu, funkcjonalna, a przy tym elegancka i wygodna - nowoczesna sypialnia to miejsce idealne do wyciszenia i odpoczynku. Wychodząc naprzeciw potrzebom domowników, zgrabnie łączy współczesną przestronność z ponadczasową klasyką.

Łazienka z wanną - pomysły na aranżacje

Wanna czy prysznic - to częsty dylemat osób urządzających łazienkę. Tym, którzy marzą o wannie, podpowiadamy, czym należy kierować się przy wyborze, aby nie popełnić błędu.

Sposób na odnowienie wanny w dwie godziny

Na czym polega ta metoda? Cała operacja sprowadza się do osadzenia w starej i zniszczonej wannie - nowej akrylowej. Obie wanny są sklejane za pomocą dwuskładnikowej piany. Wanna-wkład jest dopasowywana w taki sposób, że stara wanna jest całkowicie

Jaką moc powinna mieć instalacja

mogłoby to spowodować miejscowe przeciążenia instalacji. W wyniku tego moc instalacji ułożonej na pozostałej, wolnej powierzchni podłogi trzeba zwiększyć, rekompensując brak ogrzewania na jej zabudowanej części, przy czym nie wolno oczywiście przekroczyć maksymalnych wartości mocy grzewczej (patrz tabela

Sposób na tanie odnowienie wanny

taniej niż gdyby zdecydować się na zakup nowej wanny wraz z usługą montażu. Zobacz na czym to polega i jak to się robi!

Najnowsze