czy kuchenki indukcyjne są szkodliwe

Natalia Szyperek

Garnki żeliwne to kompletnie inny wymiar gotowania! Trwałe i świetnie trzymają ciepło

Garnki żeliwne to kompletnie inny wymiar gotowania! Trwałe i świetnie trzymają ciepło

Garnki żeliwne to jedne z najstarszych i najbardziej niezawodnych naczyń kuchennych, które przetrwały próbę czasu. Ich solidna konstrukcja i wyjątkowe właściwości sprawiają, że są niezastąpione dla wielu kucharzy na całym świecie. Mamy propozycje, które koniecznie powinny znaleźć się w wyposażeniu twojej kuchni!

Kubek emaliowany - przypomina czasy dzieciństwa w PRL-u, teraz przeżywa swoje drugie życie

Naczynia emaliowane cieszą się doskonałą opinią. Z czym się nam kojarzą? Z pewnością z domem rodzinnym lub wakacjami u babci w czasach PRL-u. Chętnie wybieramy emaliowane garnki, jednak to kubki emaliowane cieszą się największą popularnością i przeżywają swoje drugie życie. Jakie mają zalety? Sprawdziliśmy!

Czajnik - niezwykłe naczynie kuchenne, bez którego trudno się obyć

Czajnik na kuchenkę gazową, a może na płytę indukcyjną? Sprawdź nasze propozycje naczynia, bez którego nie funkcjonuje żadna kuchnia.

Kuchnia idealna

Kuchnia idealna

potraw na wewnętrznych ściankach piekarnika w łatwy do usunięcia wilgotną ściereczką popiół. Kupując piekarnik i płytę wybieraj takie modele, z których nie wystają przyciski i pokrętła, bo to one najbardziej przyciągają brud. Płaskie, elektryczne płyty grzejne wystarczy przetrzeć. Płyty indukcyjne

Frittata szpinakowa

, wymieszaj. Odciśnięty szpinak drobno posiekaj, dodaj do jajek i dobrze wymieszaj. Na dużej szerokiej patelni rozgrzej olej i wlej masę jajeczno-szpinakową. Poruszaj patelnią, żeby masa się równomiernie rozłożyła, i smaż, aż spód się zetnie i zrumieni (w zależności od kuchenki - gazowej, elektrycznej

Najnowsze