cztery kąty rolety okienne

redakcja Cztery Kąty, W materiale zamieszczono linki i grafiki reklamowe

Jak wyczyścić rolety dzień noc? Wypróbuj ten prosty i tani sposób!

Jak wyczyścić rolety dzień noc? Wypróbuj ten prosty i tani sposób!

Rolety dzień noc to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż firanki do nowoczesnych wnętrz. Warto więc wiedzieć jak odpowiednio je czyścić. Te proste sposoby pozwolą ci wyczyścić rolety dzień noc z kurzu i brudu.

Zasłony do salonu. Efektowna dekoracja najważniejszego pokoju dziennego

Zasłony do salonu to praktyczna dekoracja, która wciąż nie wychodzi z mody. Chociaż obecnie przybyło zwolenników pokoi dziennych ze stałym dostępem do naturalnego światła, przed którym mają chronić jedynie rolety lub żaluzje, są i osoby wciąż zainteresowane tradycyjnymi rozwiązaniami.

Listopadowy numer Czterech Kątów już w sprzedaży!

W kioskach pojawił się już najnowszy numer naszego magazynu. Oprócz tematu numeru, którym jest nastrojowa sypialnia, szczególnie polecamy wizytę u wspaniałego artysty Edwarda Dwurnika, prezentacje mieszkań oraz nasze wszystkie porady. W prezencie mamy dla Państwa książeczkę poświęconą temu, jak dobrać sprzęt AGD na swoją miarę oraz kupony rabatowe do sklepów z wyposażeniem wnętrz, a także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami - serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału.

Numer 7/2003

W sierpniu - wybrane tematy następnego numeru Uwaga! Zaprenumeruj "Cztery Kąty" - prosto do domu, taniej i na czas! Czytaj na stronie 136

"Cztery Kąty" polecają: "Okna we wnętrzu"

tkanin dekoracyjnych, biżuterii okiennej, rolet i żaluzji. Autorki radzą, jakie wybrać tkaniny na zasłony i firany, jak je upinać i na co zwrócić uwagę, projektując aranżację, ponadto zaś podpowiadają, w jaki sposób optycznie zmienić niekorzystne proporcje okna. Nie zawsze w

Najnowsze