cztery kąty online

Wioleta Bednarczyk

Mabrillo, Witszkło i Sollux, czyli świetlisty design w stylu "nature chic"

Mabrillo, Witszkło i Sollux, czyli świetlisty design w stylu "nature chic"

Widzą piękno w naturalnych, bezpretensjonalnych barwach, a niekoniecznie w błyszczących detalach i różnokolorowych światełkach. To polscy designerzy lamp, którzy dzięki wizji, pasji i ogromnemu zaangażowaniu tworzą proste, ale intrygujące oświetlenie z naturalnych materiałów. Piękny, rozświetlający design bez przepychu.

Reprodukcja zdjęcia na ścianie, czyli pomysł na ciekawą dekorację pomieszczenia

Fotoplakat na ścianie to świetny pomysł na ozdobienie ścian. Taka dekoracja cechuje się indywidualnych charakterem, daje możliwość idealnego dopasowania do wnętrza.

Celebruj życie - kolekcja IKEA inspirowana kulturą Ameryki Łacińskiej

Współpraca IKEA z latynoamerykańskimi projektantami przyniosła nową kolekcję ÖMSESIDIG, która skupia się na dobrych stronach życia - jedzeniu, przyjaciołach, rodzinie i zabawie.

Strelicja - kwiat o egzotycznym i intrygującym wyglądzie

roślina ma wystarczającą ilość w pełni rozwiniętych kwiatów lub pąków, które w odpowiednich warunkach będą mogły w pełni rozkwitnąć. Warto również pamiętać, że w sprzedaży hurtowej praktykuje się dodawanie sztucznych kwiatów do doniczki w celach prezentacyjnych, a podczas zakupów online nie zawsze można

Dni zniżek z miesięcznikiem "Cztery Kąty"

, Warszawa Spokojna 7 Koziol, Sklep Fabryka Form, Poznań Wojskowa 4 Luminosfera, Warszawa ul. Bakalarska 34 Materace Merita, Warszawa Ul.Grochowska 119 Mivo Shoes Shop Online, Blue City, Warszawa Al. Jerozolimskie 179 Mivokids, Blue City, Warszawa Al. Jerozolimskie 179 Nie Ma Jak W Domu, Starogard Gdański Os

Najnowsze