cztery kąty beton na suficie

Agnieszka Hasiec

Donice i doniczki - piękna oprawa roślin. Samonawadniające to prawdziwy HIT

Donice i doniczki - piękna oprawa roślin. Samonawadniające to prawdziwy HIT

Rośliny od dawna pełnią ważną funkcję w naszych domach. Oprócz oczywistych walorów estetycznych mają zdolność poprawiania jakości powietrza i wpływania na nasze samopoczucie. Jednak, aby w pełni wykorzystać ich potencjał, warto zadbać o odpowiednią oprawę.

Różne style pod jednym dachem - aranżacja mieszkania

Własne mieszkanie to poważna sprawa. Dlatego trzeba je urządzić tak, by nie tylko dobrze się w nim czuć, ale również znakomicie bawić. A co to oznacza? Dla każdego zapewne coś innego, ale przede wszystkim chodzi o ty, by nie być niewolnikiem jednego stylu. Wnętrza mieszkania powinny być zaaranżowane w taki sposób, by były odzwierciedleniem duszy właściciela. A co gra w duszy pana Andrzeja?

Gotowe projekty domów, które wybudujesz za mniej niż 200 tys. złotych [WYBÓR REDAKCJI]

Przez cały rok w miesięczniku "Ładny Dom" pokazujemy najlepsze, najciekawsze i najładniejsze projekty z ofert polskich pracowni architektonicznych. W tym zestawieniu przestawiamy wybrane gotowe projekty domów, których koszt budowy netto nie przekracza 200 tys. zł, a w jednym przypadku - 100 tys.

Kuchnia w stylu loftowym. Jak ją urządzić i o czym warto pamiętać?

Kuchnia w stylu loftowym. Jak ją urządzić i o czym warto pamiętać?

kuchenne czy dekoracyjne doniczki na zioła, mogą stanowić doskonały kontrast dla surowych materiałów, dodając kuchni energii i życia. A szara ściana z imitacji betonu to absolutny must-have! Aranżacja kuchni loftowej to nie tylko sposób na stworzenie funkcjonalnej przestrzeni do gotowania i

Wyjątkowe wnętrze mojego mieszkania

Wyjątkowe wnętrze mojego mieszkania

płytki w łazience płytki będą na wszystkich ścianach do sufitu (+ w kuchni na ścianie nad blatem roboczym) wszystkie ściany będą malowane farbami (może od razu wiemy, że całe przedpokój będzie tapetowany, lub, że w sypialni ściana za łóżkiem będzie pokryta masą dekoracyjną?) we wszystkich pomieszczeniach

Najnowsze