czajniki emaliowane z gwizdkiem

MATERIAŁ PROMOCYJNY

Te czajniki nadadzą się na każdą kuchenkę! Zielony będzie dodatkową dekoracją w kuchni

Te czajniki nadadzą się na każdą kuchenkę! Zielony będzie dodatkową dekoracją w kuchni

Wybór odpowiedniego czajnika jest co najmniej tak samo ważny, jak mikrofali czy ekspresu do kawy. W końcu bez niego nie zaparzysz ulubionej herbaty i nie zrobisz rozbudzającej z rana kawy. Wybierz taki czajnik, który sprawdzi się na każdą kuchenkę. Wybraliśmy nie tylko porządne, ale i designerskie modele. Sprawdź!

Ponadczasowy czajnik z gwizdkiem - nadal modny czy spotkamy go już tylko u babci?

Czajnik to obowiązkowy element wyposażenia w każdej kuchni. Wielu z nas od nastawienia wody na kawę lub herbatę rozpoczyna dzień. Wydawać by się mogło, że królują czajniki elektryczne, jednak część z nas świadomie wybiera czajnik z gwizdkiem, ponadczasowy model, który może kojarzyć się z kuchnią u babci. Dlaczego? Sprawdziliśmy!

Czajnik na prąd czy na kuchenkę - który sprawdzi się lepiej?

Czajnika nie może zabraknąć w żadnej kuchni - to w nim gotujemy wodę na kawę czy herbatę. Zanim zdecydujemy się na jego zakup, stajemy przed dylematem: wybrać czajnik elektryczny czy taki, który można postawić na kuchence? Jakie zalety mają oba te rodzaje, a jakie wady? Podpowiadamy!

Czajnik - niezwykłe naczynie kuchenne, bez którego trudno się obyć

Czajnik - niezwykłe naczynie kuchenne, bez którego trudno się obyć

wykonane ze szlachetnej stali nierdzewnej. Materiał z jakiego są zrobione sprawia, że woda nagrzewa się bardzo szybko. Większość z nich wyposażona jest w gwizdek sygnalizujący nam, że woda na kawę lub herbatę jest już gotowa. Stalowe czajniki  mają uniwersalną formę, którą z łatwością skomponujesz z

Jak oszczędzać gaz podczas gotowania?

Jak oszczędzać gaz podczas gotowania?

garnków emaliowanych. Warto rozważyć zakup, bo szybko się zwróci. Zawsze czyste Przypalone garnki i patelnie źle przewodzą ciepło, a więc dłużej będziesz w nich gotować i tracić złotówki. Jeszcze więcej wydasz na gaz, gdy będziesz gotować wodę w czajniku z zalegającym kamieniem. Szoruj więc garnki i

Najnowsze