czajnik w kropki

Karolina Kielak

Ponadczasowy czajnik z gwizdkiem - nadal modny czy spotkamy go już tylko u babci?

Ponadczasowy czajnik z gwizdkiem - nadal modny czy spotkamy go już tylko u babci?

Czajnik to obowiązkowy element wyposażenia w każdej kuchni. Wielu z nas od nastawienia wody na kawę lub herbatę rozpoczyna dzień. Wydawać by się mogło, że królują czajniki elektryczne, jednak część z nas świadomie wybiera czajnik z gwizdkiem, ponadczasowy model, który może kojarzyć się z kuchnią u babci. Dlaczego? Sprawdziliśmy!

Czajnik na prąd czy na kuchenkę - który sprawdzi się lepiej?

Czajnika nie może zabraknąć w żadnej kuchni - to w nim gotujemy wodę na kawę czy herbatę. Zanim zdecydujemy się na jego zakup, stajemy przed dylematem: wybrać czajnik elektryczny czy taki, który można postawić na kuchence? Jakie zalety mają oba te rodzaje, a jakie wady? Podpowiadamy!

"Nawiązanie do tradycji, elegancki detal i humorystyczne walory". O ceramice z nagrodami w 2022 roku

Jest koło, romb, kwadrat, geometryczne wariacje, nawiązanie do dobrej tradycji, odrobina humorystycznych walorów, ekologiczne podejście. Polska ceramika z sukcesem łączy tradycyjne wzornictwo z nowymi trendami. Oto najnowsze nagrodzone projekty polskich artystów.

REGULAMIN KONKURSU Cztery Kąty 11/2012

tekstową) o treści: CK(kod przypisany do wybranej przez siebie nagrody)_np. CKbee.hasło na numer 7268 (koszt jednego SMS-a to 2 zł bez VAT, a 2,46 zł z VAT). Hasło należy wpisać bezpośrednio po "kropce", nie używając spacji w treści kodu. W

Najnowsze