czajnik ceny ikea

Marta Lubaszewska

Jak mieszkają Polacy, czyli IKEA w każdym domu?

Jak mieszkają Polacy, czyli IKEA w każdym domu?

Jak mieszkamy my, Polacy? Lubimy dizajnerskie sprzęty, czy tanie meble z sieciówek? Ile pozostało w naszych domach mebli z czasów PRL? Czy zatrudniamy architektów wnętrz, a może w ogóle nic nie zmieniamy w naszych domach przez lata?

Kuchnia na wymiar - dlaczego to dobry wybór? Podpowiadamy, jak zaprojektować kuchnię na wymiar

Kuchnia na wymiar daje nam o wiele większe możliwości aranżacyjne niż gotowy zestaw, który możemy kupić w sklepie. Zabudowę na zamówienie dopasujemy lepiej do rozmiarów kuchni oraz do naszych potrzeb.

Łączenie kolorów: ognista czerwień

Czerwień to barwa kojarząca się z gorącą, płomienną miłością, a teraz także z walentynkami. Jest to kolor żywy i pobudzający. Zdecydowanie przyciąga uwagę. Zobacz jak urządzić wnętrze w kolorze ognistej czerwieni.

Ranking ekspresów do kawy. TOP 5 modeli idealnych dla miłośników kawy

Ranking ekspresów do kawy. TOP 5 modeli idealnych dla miłośników kawy

macchiato po cortado i Lungo Barista. Ekspres ten posiada funkcję ExtraShot pozwalającą uzyskać gęstą pianę. Czytaj też: Ten zestaw z IKEA to niezwykła okazja. 5 sztuk za jedyne 7,99 zł! 2. Ekspres DELONGHI Magnifica Evo Ekspres ten umożliwia personalizację kawy, czyli indywidualny wybór rozmiaru napoju

W dwóch cenach

Jeśli wypatrzysz rzecz, która idealnie odpowiada twoim oczekiwaniom i gustowi, odwiedź jeszcze inne sklepy. Często bywa, że zakupy można zrobić znacznie taniej. CZAJNIKI. Po lewej: WK-3218, stal nierdzewna, poj. 1,7 l, moc 2400 W, redcoon.pl, 249 zł CZAJNIKI. Po prawej: SJM028, stal nierdzewna

Najnowsze