co to jest okładzina korkowa

az, mat. prasowe Dom Korkowy

Wystrój wnętrz: korek jest trendy!

Wystrój wnętrz: korek jest trendy!

Praktyczny, funkcjonalny, trwały i niezwykle efektowny. Znamy go pod postacią przedmiotów codziennego użytku takich jak podstawki na gorące naczynia, tablice ścienne, czy korki do butelek. Jest także popularny we wzornictwie i budownictwie. Najpełniej jednak piękno i różnorodność korkowych faktur oddają nowoczesne wzory paneli podłogowych i okładzin ściennych.

Jak odnowić płytki ceramiczne? Oto 5 sprawdzonych sposobów

Płytki ceramiczne są rodzajem okładziny ściennej i podłogowej, która jest układana z myślą o całych latach użytkowania. Niekiedy zdarza się, że z jakichś powodów chcemy zmienić wystrój kuchni, łazienki czy innego pomieszczenia. Wykonanie generalnego remontu z kuciem tych powierzchni to z kolei duża strata czasu i bałagan w domu. Jak odnowić stare płytki ceramiczne?

Ściany: 10 zalet płytek z korka

Zdobi, wycisza, jest przyjazny alergikom - ty tylko niektóre zalety korka, który w dodatku wcale nie musi wyglądać jak korek... Jeśli lubisz naturalne materiały we wnętrzach, zwróć uwagę na okładziny ścienne z tego materiału.

Czy można położyć panele winylowe na płytki ceramiczne?

Czy można położyć panele winylowe na płytki ceramiczne?

; takie winylowe panele sprawdzą się jednak na równej powierzchni, o co trzeba wcześniej zadbać panelach winylowych z łączeniem typu click - tworzą ''podłogę pływającą'' bez stałego przytwierdzenia do nawierzchni; również w ich przypadku możliwe jest położenie na poprzednią podłogę, która musi być równa

Kuchenne ściany i podłogi

Kuchenne ściany i podłogi

ozdobą. Tafle mocuje się do ściany specjalnymi śrubami przechodzącymi przez otwo- ry wywiercone w szkle, umieszcza w ramach metalowych lub drewnianych albo po prostu przykleja (jeśli szkło nie jest przezroczyste). Płyty szklane kupuje się na zamówienie. Okładziny korkowe Mają przyjemną w dotyku

Najnowsze