co można powiesić na relingu

Wioleta Bednarczyk, D Z

Domowa ścianka wspinaczkowa, oddychająca doniczka - oto najbardziej pomysłowe, polskie projekty 2020 roku

Domowa ścianka wspinaczkowa, oddychająca doniczka - oto najbardziej pomysłowe, polskie projekty 2020 roku

Mówi się, że "Polak potrafi" - we wzornictwie również. Potwierdzeniem są projekty, które stworzyli polscy designerzy. To sprytne rozwiązania do domu, które ułatwiają życie. Niektóre z nich potrafią również umilić codzienny relaks w domu. Przedstawiamy produkty must have 2020 roku, które nagrodził Łódź Design Festival.

Kafelki do kuchni: nowoczesne płytki na ścianę

Kafelki do kuchni wciąż są podstawowym materiałem wykończeniowym, jaki wybieramy przy urządzaniu tego pomieszczenia. Które wzory i kolory cieszą się obecnie największym zainteresowaniem? Sprawdzamy, które kafelki do kuchni są najpopularniejsze.

10 sprytnych schowków w łazience

W małej łazience nietrudno o bałagan. Dlatego już na etapie projektowania powinnyśmy pomyśleć, gdzie schowamy rzeczy takie jak suszarka, proszek do prania czy przybory toaletowe. Przedstawiamy więc 10 pomysłów na sprytne schowki w łazience.

Jak urządzić wąską kuchnię?

Jak urządzić wąską kuchnię?

centralnego, warto wprowadzić oświetlenie punktowe, np. nad blatem kuchennym. W wąskich kuchniach dobrze jest wprowadzić jak najprostsze wyposażenie. Dobrym rozwiązaniem jest zakupienie szafek z przeźroczystymi drzwiczkami i otwartych półek, a także relingów na powieszenie

Przechowywanie w kuchni. Jak dobrze zorganizować przestrzeń?

wewnętrznej strony szafek kilku haczyków. Nie chcesz wiercić? Wybierz te, które można przykleić (do kupienia w prawie każdym markecie).  Warto przytwierdzić kilka haczyków na wewnętrznej stronie drzwiczek szafki, znajdującej się pod zlewem. To idealne miejsce do powieszenia np. zmiotki czy szufelki

Najnowsze