coś zamiast skrzydła drzwiowego

Kamil Michaluk

Szafa z przesuwanymi drzwiami - jak ją samodzielnie wykonać? Podpowiadamy

Szafa z przesuwanymi drzwiami - jak ją samodzielnie wykonać? Podpowiadamy

Dobry projekt szafy przesuwnej pozwala nam na doskonałe zagospodarowanie przestrzeni. Takie drzwi dają oszczędność miejsca, ale mogą być też bardzo efektowne. Ważne, że montaż można też wykonać samemu. Nie jest to bardzo trudne, ale trzeba wykazać się skrupulatnością i pamiętać o kilku ważnych etapach prac.

Czy warto zakładać moskitiery? Jakie wybrać

Moskitiery są coraz popularniejsze także i w naszym kraju. Skutecznie zabezpieczają wnętrze przed inwazją muszek, komarów czy kleszczy. Można je zamontować w każdym oknie i drzwiach. Jakie wybrać?

Płyta OSB w aranżacji wnętrz. Pomysły na wykorzystanie płyty OSB w domu

Płyta OSB, do tej pory stosowana głównie w budownictwie, coraz częściej jest wykorzystywana w aranżacji wnętrz. Chętnie stosujemy ją jako materiał wykończeniowy i robimy z niej meble - nie tylko dlatego, że jest tania. Zobaczcie, jak można wykorzystać płytę OSB.

Ile kosztuje remont domu - mieszkania?

) - 51,94-86,78 zł/szt. - Montaż skrzydła drzwiowego wewnętrznego płytowo-płycinowego, oszklonego - 179,62-289,30 zł/m2 - Montaż skrzydła drzwiowego wewnętrznego płytowo-płycinowego, pełnego - 133,30-232,96 zł/m2 - Montaż skrzydła drzwiowego zewnętrznego - 490,89-564,48 zł/m2 - Montaż okna

MAŁE MIESZKANIE, DUŻO MIEJSCA

dodają otoczeniu uroku. Do modeli, którymi warto się zainteresować w przypadku małych mieszkań z pewnością należy D'artagnan marki INVADO (ale inni producenci również mają ciekawą ofertę). Skrzydło drzwiowe w tym modelu jest tu zbudowane w ogromnej części ze szkła hartowanego przeźroczystego lub

Najnowsze