ciekawe tapetowanie

Natalia Szyperek

Panele ścienne - prosty i oryginalny sposób na wykończenie ścian. Wiemy jakie wybrać!

Panele ścienne - prosty i oryginalny sposób na wykończenie ścian. Wiemy jakie wybrać!

Panele ścienne to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych sposobów wykończenia ścian, takich jak malowanie czy tapetowanie. Za ich pomocą możesz stworzyć naprawdę niezwykłe efekty i to niewielkim nakładem pracy. Jakie panele wybrać i do jakich pomieszczeń nadadzą się najlepiej? Podpowiadamy!

Stare meblościanki. Dlaczego warto je odnawiać? Jak to robić?

Meblościanki często uchodzą za rodzaj nieco może nawet kiczowatego mebla popularnego w latach 70 i 80, za którym niewiele osób tęskni. Chociaż istnieją współczesne rozwiązania o podobnej funkcji, to nie są już tak popularne. Jednocześnie czasem posiadamy jeszcze stare meble. Czy nadają się tylko do utylizacji? Przekonajmy się, że nie.

Jak odmienić salon na zimę?

I znowu przyszła zima. A razem z nią wcześniej zapadający zmrok, deszczowe i mgliste poranki oraz zimno za oknem. Ta pora roku sprawia, że więcej czasu spędzamy w czterech ścianach. Co zrobić, żeby umilić sobie przebywanie w domu? Wystarczy niewielkim nakładem sił i finansów ocieplić wnętrze.

Jak dobrać tapetę do pomieszczenia?

tapeta winylowa, zarówno jedno jak i dwuwarstwowa. Dlaczego? Taka tapeta jest odporna na wilgoć i bardzo dobrze znosi wielokrotne zmywanie. W tym pomieszczeniu warto zdecydować się na tapetę w delikatnym, pastelowym odcieniu z ciekawym motywem działającym na wyobraźnię małych lokatorów. Do pokoju

Najnowsze