cersanit umywalka

SN

Umywalka nablatowa w nowoczesnym stylu

Umywalka nablatowa w nowoczesnym stylu

Umywalka nablatowa idealnie wpisuje się w charakter nowoczesnych łazienek. Jedno lub dwustanowiskowa, dopasowana rozmiarem i stylem do wnętrza, może nadać wyjątkowy charakter aranżacji. Nowoczesna umywalka nablatowa niejedno ma imię - geometryczne kształty, intrygujące materiały, niebanalna kolorystyka. Wybierzmy model, który spełni nasze oczekiwania praktyczne i estetyczne.

"Geometria, kolor, estetyka z pogranicza pop-artu i art déco". Aranżujemy najmodniejszą łazienkę

"Niezawodne działanie i oryginalna estetyka". Geometria, kolor, meble i dodatki z pogranicza pop-artu i art déco. Proste formy, które współgrają z organicznymi kształtami. Neutralne barwy, które subtelnie łączą się z wyrazistymi tonacjami wanien, umywalek, szafek. Tak w skrócie można opisać najmodniejszą w tym sezonie aranżację łazienki. Stawiamy na przestrzeń z charakterem, a jednocześnie podkreślamy jej indywidualność.

Modułowe meble łazienkowe i ceramika Colour

Modułowe meble Koncept Colour marki Cersanit są dostępne w czterech kolorach. Tworzą trójwymiarową dekorację ściany i pozwalają spersonalizować strefę kąpielową.

Kupujemy szafkę pod umywalkę. Najtańsze propozycje na rynku

Kupujemy szafkę pod umywalkę. Najtańsze propozycje na rynku

Cena 62 zł na budujesz.pl, producent Cersanit. Szafka w kolorze gruszy przeznaczona jest pod umywalkę Aurora 85. Korpus wykonany jest z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej o grubości 18 mm. Fronty są z płyty mdf jednostronnie laminowanej, o grubości 16 mm. Szafka sprzedawana jest z

Łazienka w stylu skandynawskim

Łazienka w stylu skandynawskim

podkreślić urządzenie łazienki właśnie w tym stylu nie zrujnuje naszego budżetu. Mieszkanie w stylu skandynawskim: jaką dobrać podłogę? Fot. Cersanit W łazience do której chcemy wprowadzić skandynawski nastrój nie musi królować

Najnowsze