ceramika eleganckie ikea

KK

Krzesła w stylu vintage

Krzesła w stylu vintage

Vintage udowadnia, że dobry design jest ponadczasowy, z biegiem lat nabiera wartości, a meble charakteru. Wybraliśmy najładniejsze krzesła, które spodobają się miłośnikom stylu vintage i wprowadzą do mieszkania naprawdę wyjątkowy klimat.

Talerze: urokliwe wzory

Wzorzyste talerze to piękna ozdoba naszego stołu. Na wyjątkowej ceramice wszystko smakuje lepiej! Starannie dobrane kolory i motywy oraz szlachetne materiały sprawiają, że talerze stają się coraz częściej samodzielną dekoracją. Zdobią nie tylko stoły, ale również ściany. Wybierzmy talerze, które sprawdzą się doskonale w obu rolach. Takie, od których trudno oderwać wzrok!

Wnętrza z PRL. 10 hitów, które znowu są modne

Talerze na ścianach, meble na wysoki połysk czy fotele zaprojektowane przez Chierowskiego, po latach zapomnienia wracają do łask. Zobaczcie nasz przegląd 10 hitów z PRL, które znów są modne!

Tematy wnętrzarskie listopad

ceramika Bolesławiec ceramika Ćmielów ceramika Wlocławek Ćmielów Design Studio Marek Cecuła Oskar Zięta Tomasz Rygalik szkło laminowane płyta mdf płyta

Toaletka: tylko dla kobiet

Toaletka: tylko dla kobiet

. producent Stojące lustro, konglomerat ceramiczno-alabastrowy, 23 x 32 cm, artdecor24.pl,  69,95 zł Fot. producent Puzderko, ceramika, śr. 5,5 cm, wys. 3,5 cm, Empik, 16,90 zł Fot. producent Stojak na biżuterię, metal, 25 x 27 cm, wys. 37 cm, Calvado, 139 zł Fot. producent Szkatułka na

Najnowsze