ceramika bloomingville

WiB

Bloomingville: Designerska i niebanalna ceramika do domu

Bloomingville: Designerska i niebanalna ceramika do domu

Ceramika Bloomingville jest naturalna, prosta w formie i przede wszytskim niezwykle funkcjonalna. To design, który pięknie i niebanalnie ozdobi dom. Teraz wszystkie produkty tej marki można kupić z rabatem nawet 70%.

Te świetne akcesoria do domu Bloomingville kupisz teraz z dużym rabatem! Nie czekaj - kampania wkrótce się kończy

Marka Bloomingville zachwyca fantastycznym designem do lat. Teraz w Zalando Lounge dostępna jest fantastyczna kolekcja akcesoriów do domu tej uwielbianej duńskiej marki.

Piękne talerze z kamionki duńskiej marki Bloomingville

Kamionkowe talerze wyglądają tak pięknie, że nie mogłyśmy ich nie pokazać. Sami zobaczcie, jakie cuda można wyczarować z gliny!

Stylowe kubki ceramiczne stworzone z myślą o każdej jadalni: Top 18 z Empika

Stylowe kubki ceramiczne stworzone z myślą o każdej jadalni: Top 18 z Empika

. Od 2000 tworzą je Betina Stampe wraz z mężem Simonem. Jest też inna ceramika, a także tekstylia, lampy i różne akcesoria do domu.  Kubki ceramiczne mogą być wykonane z porcelitu ("półporcelany"), który ma lepszą jakość od modeli fajansowych. Zazwyczaj mają różne odcienie bieli i

GDEL & Friends - warszawski showroom z duszą

. Znalazły się tutaj Lako, Inżynieria Designu, Ani Ani Ceramika, Kalva, WeLove Beds, Lilla Sky, Miloni, Bixbit, Purpura, Ende, Oslo, ale również zagraniczne, takie jak Bloomingville, Zuvier, Dark. Ale to nie wszystko – znajdziecie tam także obrazy Lecha Batora, zdjęcia Andrzeja Bocheńskiego oraz

Najnowsze