bukiety sztuczne w wazonach

Karolina Filipowicz

Designerskie wazony dla miłośników wyjątkowych dodatków. Daj się zaskoczyć!

Designerskie wazony dla miłośników wyjątkowych dodatków. Daj się zaskoczyć!

Intrygujące kształty, innowacyjne materiały i precyzyjne wykonanie. Designerskie wazony nie tylko eksponują kwiaty, ale często również same w sobie stanowią dzieło sztuki. Mogą być centralnym punktem każdego pomieszczenia, dodając mu charakteru i elegancji.

Wazony - przegląd modeli z polskich sklepów

Wazon, choć nieduży, to wbrew pozorom bardzo ważny element wystroju mieszkania. Odpowiednio dobrany model będzie dekoracją, nawet, jeśli nie będzie w nim kwiatów. Przygotowaliśmy dla Was przegląd najmodniejszych modeli wazonów.

Jesienne kompozycje z suszonych kwiatów i pasujące wazony

Jesienne dekoracje z kwiatów mogą być tak samo piękne jak te, które przygotowujemy wiosną i latem. Różnicą jest kolor - dużo bardziej przygaszony, a przez to subtelny i romantyczny. Zobacz, jak przygotować piękne kompozycje z suszonych roślin i przede wszystkim - jakie wazony do nich dopasować, aby podkreślić efekt.

Święta tuż, tuż - przygotuj klimatyczne ozdoby świąteczne na komodę

Święta tuż, tuż - przygotuj klimatyczne ozdoby świąteczne na komodę

sposób, dekorując komodę nieskomplikowanymi ozdobami. Dobrze wyglądać będą też stroiki z tworzywa sztucznego, chociaż w przypadku dekoracji świątecznych lepiej postawić na naturalne materiały. Ciekawie będzie wyglądała sztuczna choinka o niewielkich rozmiarach. ustrój ją małymi bombkami i światełkami

Styl rustykalny. Meble i wnętrza w stylu rustykalnym

Styl rustykalny. Meble i wnętrza w stylu rustykalnym

, wygodnym meblom wypoczynkowym powinny towarzyszyć meble z litego drewna. Stoły i stoliki mogą być przykryte lnianymi obrusami lub ażurowymi serwetami robionymi na szydełku. Warto zadbać o kwiaty - ale jeśli lubimy cięte w wazonach, niech to będą kwiaty polne, a nie eleganckie bukiety róż. Wcześniej

Najnowsze