budziki niedrogie

Karolina Kielak

Domowa stacja pogodowa - przewidzi pogodę na kilka dni do przodu

Domowa stacja pogodowa - przewidzi pogodę na kilka dni do przodu

Codziennie zastanawiasz się, jak się ubrać stosownie do pogody, by nie zmarznąć, albo by nie było ci zbyt gorąco? Nie lubisz ubierać się "na cebulkę"? Nie musisz już włączać telewizora czy komputera, żeby sprawdzić prognozę. Z pomocą przychodzi domowa stacja meteorologiczna. Ten gadżet to prawdziwy hit - ustali pogodę na kilka najbliższych dni, a kosztuje niewiele.

Inteligentny dom: sterowanie bramą, roletami, oświetleniem!

Z roku na rok coraz więcej mówi się o inteligentnych domach. Przestały być już wizją z futurystycznych filmów. Czym właściwie są i czy rzeczywiście warto rozważyć rozwiązania, które się z tym wiążą? Sprawdź, w jak łatwy sposób możesz sterować chociażby bramą, roletami czy oświetleniem! Nowe, tanie rozwiązanie Connectivity kit od Somfy udostępnia taką opcję każdemu!

Dlaczego tak wiele osób decyduje się na zakup inteligentnego oświetlenia?

Inteligentne oświetlenie nie jest już technologiczną nowinką dostępną jedynie dla nielicznych. Obecnie praktycznie każdy może sam zamontować je w mieszkaniu i to stosunkowo niewielkim kosztem. Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na taki krok? Istnieje ku temu wiele powodów - okazuje się nie tylko cena motywuje nas do zakupu tego rodzaju świateł.

Drabina w aranżacjach wnętrz

Drabina w aranżacjach wnętrz

można wyeksponować wszystkie nasze skarby, którymi chcemy cieszyć oczy na co dzień, i którymi chcemy chwalić się przed odwiedzającymi nas gośćmi. Regał-drabina to świetne rozwiązanie szczególnie dla tych, którzy cenią współczesny design i chcą w pomysłowy, prosty i niezbyt drogi sposób wyeksponować

Dom jednorodzinny z minimalistycznym wystrojem otoczony zielenią

Dom jednorodzinny z minimalistycznym wystrojem otoczony zielenią

Kto tu mieszka? Katarzyna i Bartłomiej, ekonomiści, z córkami Basią i Manią.Gdzie? Gruszczyn pod Poznaniem. Metraż: 240 m kw., dom wolno stojący. Miejsce jest piękne, wokół wszędzie zielono. Droga w stronę domu prowadzi przez las, trudno uwierzyć, że od centrum miasta dzieli go tylko

Najnowsze