budziki niedrogie

AH

Aromatyzery, nawilżacze i oczyszczacze powietrza. Odpręż się i zrelaksuj w domowym zaciszu

Aromatyzery, nawilżacze i oczyszczacze powietrza. Odpręż się i zrelaksuj w domowym zaciszu

W dzisiejszym zabieganym świecie dom stał się oazą spokoju i relaksu. W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie coraz więcej osób sięga po różne urządzenia, które poprawiają jakość powietrza, a także tworzą przyjemną atmosferę w naszych domach.

Domowa stacja pogodowa - przewidzi pogodę na kilka dni do przodu

Codziennie zastanawiasz się, jak się ubrać stosownie do pogody, by nie zmarznąć, albo by nie było ci zbyt gorąco? Nie lubisz ubierać się "na cebulkę"? Nie musisz już włączać telewizora czy komputera, żeby sprawdzić prognozę. Z pomocą przychodzi domowa stacja meteorologiczna. Ten gadżet to prawdziwy hit - ustali pogodę na kilka najbliższych dni, a kosztuje niewiele.

Drabina w aranżacjach wnętrz

Drabina może kojarzyć się wam przede wszystkim z remontem, ponieważ zwyczajowo jest rzeczą użytkową, wykorzystywaną do prac na wysokościach. Jednak drabina może równie dobrze pełnić rolę dekoracyjną oraz stać się funkcjonalnym i modnym meblem. Sprawdźcie, w jaki sposób można wprowadzić drabinę do swojego wnętrza tak, aby stała się modną ozdobą lub przydatnym regałem.

W Action za niecałe 40 zł hitowy dodatek 2w1! Funkcjonalny, modny i bardzo dekoracyjny

chcesz na nim postawić jedynie budzik lub niewielką lampkę. Stolik z Action to równocześnie kosz do przechowywania. Można do niego włożyć wiele rzeczy. W salonie mogą to być np. gazety, które aktualnie czytasz, a w sypialni może posłużyć jako miejsce na koc. Jeśli postawisz go w pokoju dziecięcym

Dom jednorodzinny z minimalistycznym wystrojem otoczony zielenią

Dom jednorodzinny z minimalistycznym wystrojem otoczony zielenią

Kto tu mieszka? Katarzyna i Bartłomiej, ekonomiści, z córkami Basią i Manią.Gdzie? Gruszczyn pod Poznaniem. Metraż: 240 m kw., dom wolno stojący. Miejsce jest piękne, wokół wszędzie zielono. Droga w stronę domu prowadzi przez las, trudno uwierzyć, że od centrum miasta dzieli go tylko

Najnowsze