budziki niedrogie

Karolina Kielak

Domowa stacja pogodowa - przewidzi pogodę na kilka dni do przodu

Domowa stacja pogodowa - przewidzi pogodę na kilka dni do przodu

Codziennie zastanawiasz się, jak się ubrać stosownie do pogody, by nie zmarznąć, albo by nie było ci zbyt gorąco? Nie lubisz ubierać się "na cebulkę"? Nie musisz już włączać telewizora czy komputera, żeby sprawdzić prognozę. Z pomocą przychodzi domowa stacja meteorologiczna. Ten gadżet to prawdziwy hit - ustali pogodę na kilka najbliższych dni, a kosztuje niewiele.

Dlaczego tak wiele osób decyduje się na zakup inteligentnego oświetlenia?

Inteligentne oświetlenie nie jest już technologiczną nowinką dostępną jedynie dla nielicznych. Obecnie praktycznie każdy może sam zamontować je w mieszkaniu i to stosunkowo niewielkim kosztem. Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na taki krok? Istnieje ku temu wiele powodów - okazuje się nie tylko cena motywuje nas do zakupu tego rodzaju świateł.

Drabina w aranżacjach wnętrz

Drabina może kojarzyć się wam przede wszystkim z remontem, ponieważ zwyczajowo jest rzeczą użytkową, wykorzystywaną do prac na wysokościach. Jednak drabina może równie dobrze pełnić rolę dekoracyjną oraz stać się funkcjonalnym i modnym meblem. Sprawdźcie, w jaki sposób można wprowadzić drabinę do swojego wnętrza tak, aby stała się modną ozdobą lub przydatnym regałem.

Dom jednorodzinny z minimalistycznym wystrojem otoczony zielenią

Dom jednorodzinny z minimalistycznym wystrojem otoczony zielenią

Kto tu mieszka? Katarzyna i Bartłomiej, ekonomiści, z córkami Basią i Manią.Gdzie? Gruszczyn pod Poznaniem. Metraż: 240 m kw., dom wolno stojący. Miejsce jest piękne, wokół wszędzie zielono. Droga w stronę domu prowadzi przez las, trudno uwierzyć, że od centrum miasta dzieli go tylko

Najnowsze