biurko 99 zł

anzab

Kupujemy biurko dla ucznia. CENY do 320 zł

Kupujemy biurko dla ucznia. CENY do 320 zł

Posadź swoje dziecko przy biurku z przedramionami opartymi na blacie i sprawdź, czy między stopami a łydkami, łokciami, stawami biodrowymi i kolanami zachowane są kąty proste. Jeżeli zasada czterech kątów prostych jest zachowana - możesz kupować.

Student wynajmuje mieszkanie - jak je tanio urządzić?

Jesteś studentem i właśnie wynająłeś kawalerkę, w dodatku bez mebli? A może wprowadzasz się do mieszkania, w którym będziesz zajmować tylko pokój? Podpowiadamy, jak tanio a zarazem estetycznie urządzić małą przestrzeń. Wszystkie meble dostępne są w Polsce i nie kosztują fortuny.

W dwóch cenach

Jeśli wypatrzysz rzecz, która idealnie odpowiada twoim oczekiwaniom i gustowi, odwiedź jeszcze inne sklepy. Często bywa, że zakupy można zrobić znacznie taniej.

Ostrich Pillow - poduszka stworzona do drzemki

miękkie, z otworami na ręce, usta i nos, które zakładasz na głowę, kiedy czujesz, że oko Ci się przymyka. Teraz wystarczy oprzeć się o ścianę bądź położyć głowę na biurku (byle tylko szef nie widział). fot. studiobananathings.com Ostrich Pillow

Akcesoria dla prawdziwych twardzieli

Akcesoria dla prawdziwych twardzieli

bliskich. 99 czerwonamaszyna.pl Żona zmusza cię do wyrzucania śmieci do kosza. Ale przecież to nie po męsku. Prawdziwy mężczyzna trzyma śmieci na podłodze, gdzie ich miejsce. Ta sprytna nakładka na kosz pozwoli ci zachować twarz. Żona będzie zadowolona, a ty strzelisz sobie gola. 49 Red Onion

Najnowsze