bidetta

Źródło: Oras

Ekologia w domu - bateria, która oszczędza wodę

Ekologia w domu - bateria, która oszczędza wodę

W każdym modelu łazienkowej i kuchennej baterii z serii Oras Vega znajduje się specjalny eko-przycisk, który powoduje, że po uruchomieniu woda płynie mniejszym, ekologicznym strumieniem.

Bidet: o czym trzeba pamiętać przy jego kupnie?

Bidet - dla jednych niezbędny do higieny intymnej, przez innych jest postrzegany jako fanaberia. Tymczasem może on znacząco podnieść komfort funkcjonowania i ustrzec przed groźnymi drobnoustrojami.

Łazienka mężczyzny: dla miłośnika gadżetów

Nie od dziś wiadomo, że większość mężczyzn uwielbia gadżety i nowinki techniczne, także we wnętrzach i otoczeniu. Dobra wiadomość dla tych, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań do łazienki. Linie baterii Oras to prawdziwy raj dla miłośników wnętrzarskich gadżetów. Mężczyźni znajdą tu elektroniczne baterie sterowane fotokomórką, krany z eko-przyciskami i specjalne funkcje masujące w liniach prysznicowych.

Mycie w duecie, czyli duże umywalki

Mycie w duecie, czyli duże umywalki

górną krawędzią umywalki. BATERIE. Oras Safira, z rączką Bidetta, zasięg 23 cm, chrom, Oras, 870 zł Fot. producent BATERIE. Amber, zasięg 15,6 cm, chrom i bursztyn, Armatura, 600 zł Fot. producent BATERIE. Lundskär, zasięg ? brak danych, chrom, IKEA, 299,97 zł Fot. producent

Najnowsze