bidetta

REKLAMA

Jak dobrać baterię do umywalki w łazience?

Jak dobrać baterię do umywalki w łazience?

Umywalka jest kluczowym elementem wyposażenia każdej łazienki. Dlatego potrzebuje odpowiedniej oprawy w postaci funkcjonalnej i przykuwającej uwagę baterii umywalkowej. Jaki model baterii wybrać, by wspólnie z umywalką stworzyły duet idealny? I którym elementom przyjrzeć się uważniej, aby ocenić solidność i trwałość armatury? Podpowiadamy.

Ekologia w domu - bateria, która oszczędza wodę

W każdym modelu łazienkowej i kuchennej baterii z serii Oras Vega znajduje się specjalny eko-przycisk, który powoduje, że po uruchomieniu woda płynie mniejszym, ekologicznym strumieniem.

Bidet: o czym trzeba pamiętać przy jego kupnie?

Bidet - dla jednych niezbędny do higieny intymnej, przez innych jest postrzegany jako fanaberia. Tymczasem może on znacząco podnieść komfort funkcjonowania i ustrzec przed groźnymi drobnoustrojami.

Łazienka mężczyzny: dla miłośnika gadżetów

kąpielowego. Panom, którzy nie dysponują dużą przestrzenią może spodobać się rączka natryskowa Bidetta dostępna w większości linii Oras. To praktyczne rozwiązanie tam, gdzie nie ma miejsca na bidet. Do baterii umywalkowej podłączony jest prysznic o małej rączce. Wąż prysznicowy ma ponad metr długości, co daje

Mycie w duecie, czyli duże umywalki

Mycie w duecie, czyli duże umywalki

górną krawędzią umywalki. BATERIE. Oras Safira, z rączką Bidetta, zasięg 23 cm, chrom, Oras, 870 zł Fot. producent BATERIE. Amber, zasięg 15,6 cm, chrom i bursztyn, Armatura, 600 zł Fot. producent BATERIE. Lundskär, zasięg ? brak danych, chrom, IKEA, 299,97 zł Fot. producent

Najnowsze